10 negaidītu faktu par vīriešiem, kas pārsteigs pat daudzus no viņiem

Advertisement
Advertisement

Patiesību saka slavenā grāmata, ka vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Venēras. Kā savādāk izskaidrot to, ka mēs esam tik dažādi? Droši vien tevi ne reizi vien pārsteidza, kāpēc vīrieši ir tik pašpārliecināti (pat bez iemesla) vai var nakti negulēt, bet no rīta izskatīties dzīvāki par dzīvu?

Raksta turpinājums - lapa #1
Ja jā, tad esi atnākusi uz pareizo adresi. Mēs izveidojām samērā negaidītu zinātnisku faktu izlasi par stiprā dzimuma pārstāvjiem. Esam pārliecināti, ka pat vīrieši nevar ne iedomāties vairākumu no tiem!
1. Pašpārliecinātība

Vīrieši var droši pretendēt uz kādu darbu arī tad, ja kandidāta prasībām atbilst tikai pa pusei. Kas interesanti, sievietēm visbiežāk tam nepieciešama 100% pārliecība. Sievietes, diemžēl, sevi pietiekoši nenovērtē.
2. Тu viņu atpazīsti no tūkstošiem

Vīrieši itin viegli nosaka cilvēka ārieni tikai pēc balss. Tādas, lūk, pārdabiskas spējas: viņiem vieglāk atminēt sievietes vai vīrieša auguma garumu, svaru vai sejas vaibstus, kurus viņi neredz.
3. Kā acumirklī var noteikt iemīlējušos vīrieti

Zinātnieki apgalvo, ka katram cilvēkam ir savs iešanas temps, kas ļauj viņam ekonomēt enerģiju. Blakus mīļotai sievietei vīrieši palēlina gaitu, lai ietu tādā tempā kā partnere. Bet ar draugiem nekas tāds nenotiek.
4. Skarbais stiprais dzimums

Zinātnieki izsecināja, ka vīrieši smaida daudzkārt mazāk nekā sievietes. Ja skaistā dzimuma pārstāves smaida vidēji 62 reizes, tad stiprā dzīmuma pārstāvji – tikai 8 reizes.
Interesantākais, ka bērnībā puisēni nav tik drūmi, smaidu skaits dienā samazinās ar gadiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019