10 pazīmes tam, ka jūsu partneris jūs sagrauj!

Advertisement
Advertisement

Tas ir ļoti nopietni! Nevajag ar to jokot un ļaut visam iet pašplūsmā!


Mūsdienu pasaule ir izkropļota un psiholoģiska vardarbība no vīrieša puses tiek pieņemta lai arī ne no normālā pozīcijas, bet klusējot. Un tie ir visdziļākie maldi, kuri var pārņemt sievieti. Tie stāv cieši blakus netaisnīgiem, bet populāriem mītiem, ka `īstu vīriešu vairs nav` un `mani neviens nemīl`. Tieši tie piebaro trešo mītu – `sit – tātad mīl`. Tātad, kas signalizē par to, ka jūsu attiecības jūs sagrauj?

Raksta turpinājums - lapa #1
Lūk, 10 svarīgas pazīmes tam, ka jūsu partneris jūs grauj:

№1. Slimīga greizsirdība

Greizsirdība, starp citu, arī nav mīlestības pazīme. Tas ir īpašnieka signāls. Kad jums izrāda greizsirdību pret visu, kas kustās – paziņām, draugiem, fantāzijām, jebkuru aktieri, tad šeit sāk ost pēc totālas kontroles un klīnikas.

№2. Bailes

Vīrietim jāizraisa jūsos uzticības un drošības sajūtas nevis bailes. Pat ja jums šķiet, ka ‘jums šķiet’, tas tā nav. Intuīcija ir spēcīga pat apspiestām un iebaidītām sievietēm. Ja vīrietis cenšas jūs pazemot vai iebiedēt, tad tādas attiecības labāk izbeigt. Un, jo ātrāk, jo labāk.

№3. Apvainojumi

Jums ir jāsaprot, ka jebkuras pazemojošas iesaukas, pat kuras pozicionē kā humoru, sevī slēpj mērķi aizskart un aizvainot. Ja jūs sašutīsiet, tad vīrietis, visticamāk, centīsies izlocīties. Tādā gadījumā viņš sāks jūs apvainot par saasinātu uztveri, ātru apvainošanos un pacentīsies pārliecināt, ka uz daudzām lietām jāskatās vienkāršāk. Intuitīvi jūs sapratīsiet, ka tādu attieksmi jūs neesat pelnījusi. Bet tādu attieksmi vajag apturēt.
№4. Liegums tikties ar draugiem

Ja vīrietis jums aizliedz sazināties ar jūsu draudzenēm un cilvēku loku, kuru jūs zinājāt pirms iepazīšanās ar viņu, viņš vēlas jūs redzēt kā savu īpašumu. Tāpēc viņš visādi cenšas ierobežot svešu ietekmi uz jums. Vīrietis nevēlas saprast, ka izņemot personīgo, jums ir arī citas frontes – tuvinieki, draugi, kolēģi.

№5. Apvainojumi par viņa neveiksmēm

Jums vajadzētu kļūt uzmanīgai, ja vīrietis sistemātiski jūs vaino savās problēmās. Histēriju izraisīšana – nav tā labākā vīrieša uzvedība. Tieši tā vīrietis cenšas pierādīt, ka viņš ne pie kā nav vainīgs un cenšas pārlikt atbildību uz jūsu pleciem.

№6. Sods par laiku `bez viņa`

Tāda uzvedība raksturīga vīriešiem, kuri aizliedz sievietēm tikties ar citiem cilvēkiem. Ja jūs uz vairākām stundām aizejat uz tikšanos un to darāt bez partnera piekrišanas, tad sekos sods. Visticamāk, tādā situācijā vīrietis sāks kliegt un apvainot jūs, draudēt, ka pielietos iedarbīgākas metodes, tostarp, fizisku spēku.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Aizvakar 23:42Mārīte
bērnus dala, kā ā b o l u s - beidziet vien reiz s p ē l ē t i e s !
0 0 Aizvakar 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Aizvakar 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017