10 tiešas pazīmes tam, ka tu esi viņam tikai rezerves variants!

Advertisement
Advertisement

Mēdz būt tā, ka tu esi pilna cerību, veido attiecības ar vīrieti, dāvā viņam savu mīlestību, laiku.. Bet pēc tam izrādās, ka viņam uz tevi nebija nopietnu plānu. Tu biji vienkārši rezerves variants. Kā saka, izklaidējās ar tevi, kamēr nebija atradis kaut ko interesantu priekš sevis. Vai arī viņam, izrādās ir sieviete, bet tu biji “ja nu kaut kas sanāk”.

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzzināt, kā vīrietis attiecas pret sieviete ir sarežģīti, bet iespējami. Par 10 satraucošām pazīmēm izstāstīs mūsu redakcija!
Kā izprast vīrieša jūtas

Viņš sastāda plānus ar tevi pēdējā brīdī. Tu tik ļoti gribi ar viņu pavadīt kopā laiku, bet jūs reti kaut ko plānojat uz priekšu. Tev nākas steigties uz dušu un krāsoties, ja vēlies ar viņu tikties, tāpēc ka viņš tevi aicina 30 minūtes pirms tikšanās vai pēc tam, kad jūs nolēmāt nekur neiet. Uz atvaļinājumu tu arī atprasies darbā pēdējā brīdī, kā tikai mīļotais pēkšņi izdomās.

Viņš cenšās atstāt savus plānus atvērtus. Viņš negrib ar tevi veidot plānus uz gadījumu, ja nu parādīsies kaut kas, vai kāds interesantāks.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas
0 0 Vakar 10:21Mārīte
..nezinu, kas tas ir, BET cemmerēt AIZLIEGTS
0 0 Aizvakar 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017