10 tiešas pazīmes tam, ka tu esi viņam tikai rezerves variants!

Advertisement
Advertisement

Mēdz būt tā, ka tu esi pilna cerību, veido attiecības ar vīrieti, dāvā viņam savu mīlestību, laiku.. Bet pēc tam izrādās, ka viņam uz tevi nebija nopietnu plānu. Tu biji vienkārši rezerves variants. Kā saka, izklaidējās ar tevi, kamēr nebija atradis kaut ko interesantu priekš sevis. Vai arī viņam, izrādās ir sieviete, bet tu biji “ja nu kaut kas sanāk”.

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzzināt, kā vīrietis attiecas pret sieviete ir sarežģīti, bet iespējami. Par 10 satraucošām pazīmēm izstāstīs mūsu redakcija!
Kā izprast vīrieša jūtas

Viņš sastāda plānus ar tevi pēdējā brīdī. Tu tik ļoti gribi ar viņu pavadīt kopā laiku, bet jūs reti kaut ko plānojat uz priekšu. Tev nākas steigties uz dušu un krāsoties, ja vēlies ar viņu tikties, tāpēc ka viņš tevi aicina 30 minūtes pirms tikšanās vai pēc tam, kad jūs nolēmāt nekur neiet. Uz atvaļinājumu tu arī atprasies darbā pēdējā brīdī, kā tikai mīļotais pēkšņi izdomās.

Viņš cenšās atstāt savus plānus atvērtus. Viņš negrib ar tevi veidot plānus uz gadījumu, ja nu parādīsies kaut kas, vai kāds interesantāks.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017