14 ideālas sievietes baušļi

Advertisement
Advertisement

Ideālas sievietes likumu un baušļu izlase, kas palīdzēs jums veidot labas attiecības ar vīriešiem.

 

1. Jūsu vīrietis - jūsu karalis.

 

Vienmēr atcerieties, ka vīrietim ir jābūt augstākajā vietā jūsu dzīvē. Viņš ir svarīgāks, nekā jūs pati, jūsu vecāki, jūsu intereses un pat bērni. Jūsu vīrietis ir pats svarīgākais cilvēks jūsu dzīvē. Atcerieties, ja jūs izturēsieties pret viņu, kā pret karali, viņš izturēsies pret jums kā pret karalieni.

 

2. Mostieties agri.

 

Vienmēr pamostieties no rīta agrāk nekā jūsu vīrietis, lai pagatavotu viņam veselīgas brokastis un nodrošinātu viņam labu dienas sākumu. Pat, ja viņam ir jāceļas agrāk nekā jums - jums obligāti ir jānodrošina viņam tas, lai brokastis jau gaidītu viņu virtuvē.

Raksta turpinājums - lapa #1
3. Nekad `nezāģējiet` viņu!

Aizmirstiet, par jebkādiem pārmetumiem savam vīrietim. Ja viņš vēlas iedzert pirms atgriešanās mājās, tas ir pēc viņa darbadienas. Ja viņš aizmirst iznest miskasti, iznesiet pati.

4. Palieciet mājās.

Kad jūsu vīrs atgriežas no darba pēc grūtas darbadienas, centieties būt mājās. Atcerieties, ja jums ir tik pat daudz darba - atgriezieties pēc iespējas ātrāk uz mājām.

5. Smaidiet.

Kad viņš atgriežas mājās, vienmēr sagaidiet viņu ar siltu, sirsnīgu smaidu. Gādājiet visu, lai viņš justos labi.
Foto: ytimg.com
6. Gatavojiet vakariņas.

Atrodoties mājās pagatavojiet savam vīrietim gardas vakariņas. Neaizmirstiet, ka viņš darbā var nogurt, tāpēc piedāvājiet viņam masāžu.

7. Ļaujiet viņam pavadīt laiku ar draugiem.

Nedusmojieties, ja jūsu vīrs vēlas iziet vakarā ar saviem draugiem uz futbola spēli. Pavadiet viņu ar smaidu un parādiet, ka jūs rūpējaties par viņu.

8. Lūdziet atļauju kad pērciet kaut ko.

Plānojot izmantot vīra grūti nopelnīto naudu, neaizmirstiet palūgt viņa atļauju, kad vēlaties nopirkt priekš sevis kaut ko.

9. Atstājiet izvēli, viņa ziņā.

Tikai jūsu vīrietis var izlemt, ko skatīties pa televizoru. Televizors - ir pilnībā viņa prerogatīva un tādā veidā, viņam pašam vajadzētu izvēlēties, kādu kanālu skatīties. Tas attiecas arī uz filmām kinoteātrī.

10. Esiet pakļauta.

Nekad nedariet to, ko viņš negribētu un nekad nežēlojieties. Ja jūsu vīrs nevēlas ar jums skatīties futbolu un vēlas iziet ar draugiem ārā iedzert, tad ievērojiet viņa noteikumus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019