14 neērtas patiesības, kas ir jāpieņem, ja vēlaties dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Advertisement
Foto: leffka.ru
Advertisement

1. Neveiksmes nav izbēgamas

 

Jums būs neveiksmes un ne vienu vien reizi, dažreiz viss būs tik slikti, ka jums gribēsies nolaist rokas. Bet tas ir vienīgais ceļš pretī veiksmei, jo lieta nav pat rezultātā, bet tajā, lai kristu un no jauna celtos un mēģinātu.

Raksta turpinājums - lapa #1
2. Jums nāksies vilties cilvēkos, kuriem uzticaties

Nekad negaidiet no citiem pārāk daudz, pat ne no tuvajiem. Atceraties, ka galvenais ilgstošu attiecību noslēpums ir kompromiss un vēlēšanās dot, neko nesaņemot pretī.
3. Iemīlēšanās vienmēr var radīt emocionālo ievainojumu

Mīlēt nozīmē uzticēties, ka cilvēks nesalauzīs jūsu sirdi, kaut arī nav nekādu garantiju, ka tas nenotiks. Bet nevajadzētu baidīties, jo mūsu sirdīm ir spēja atjaunoties.
4. Jums ir jāiemācās palaist vaļā

Atceraties, ka jūs nevarat likt cilvēkiem palikt un jūs satiksiet savā dzīvē daudz īslaicīgu cilvēku. Atceraties, ka cilvēkiem, kuriem ir jābūt jūsu dzīvē, viņi paliks.

Jums nav jāpiekrīt tam, kam tic citi un nav jādara tas, ko dara visi. Tam ir vajadzīga drosme - lai peldētu pret straumi, bet tas ir jūsu laimes dēļ.
5. Dzīve nekad neiet pēc plāna

Tā vietā, lai rīkotu plānus, mēģiniet uzstādīt mērķus un negaidīt pārāk daudz. Visumam ir labāki plāni jūsu dzīvei. Jums ir jāuzticas Visumam un jāļauj visam notikt, kā tam ir jānotiek.
Foto: leffka.ru
6. Viss ir īslaicīgs, pat jūsu pienākumi

Tad kad jums ir slikti, nepārdzīvojiet, jo agri vai vēlu, jūsu situācija mainīsies. Tas pats attiecas uz laiku, kad viss ir labi - atceraties, ka tas arī ir īslaicīgi.
Foto: fonar.tv
7. Visi cilvēki šajā dzīvē dzīvo pirmo reizi, tā pat kā jūs

Viņi var izlikties, ka zina, kā dzīvot labāk. Tāpēc nav jēgas salīdzināt savu dzīvi ar citu dzīvēm, jo katram ir savas problēmas. Atceraties, ka dzīve nav tik ideāla kā var likties Instagramā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019