17 lietas, kas vīriešiem sievietēs patīk visvairāk

Advertisement
Advertisement

Neskraidiet pakaļ vīriešiem. Izdariet tā, lai vīrieši skrietu jums pakaļ.


Pareizais saraksts


Mēs aptaujājām vīriešus. Vīriešus pievelk sievietes skaistums, vijīgums, humora izjūta un saimnieciskums. Bet kas tos padara trakus? Vai jūs tas interesē? Tad mēs turpināsim.


Lūk, 17 īpašības, kuras ir tikai neatvairāmām sievietēm:

Raksta turpinājums
1. Mierīgums.

Ar drāmas karalieni interesanti ir tikai sākumā. Bet ģimenes dzīve ar šādu sievieti draud ar tenkām, impulsīvām darbībām, pastāvīgu attiecību skaidrošanu un dzīves pārvēršanu mūžīgajā drāmā.

2. Tīrība.

Skaistums ir ne tikai labi izvēlēts grims, apģērba stils un matu krāsa. Vīrieši izvēlas sievietes ar tīriem matiem un koptu ādu, kas labi smaržo. Viena tonna apmetuma uz sejas nav ļoti pievilcīga.

3. Inteliģence.

Meitene var būt skaista, bet iekšā pilnīgi tukša. Vīriešiem ātri apnīk sievietes, ar kurām nav par ko runāt. Skaistums vien nav pietiekams, lai noturētu vīrieti.

Inteliģence un laba humora izjūta papildus skaistumam - tas, kas patiešām ļaus viņam kļūt trakam.

4. Rūpes.

Instinktīvi vīriešus un sievietes piesaista cilvēki, kuri varētu par viņiem parūpēties, ja nākotnē viņiem kaut kas notiks. Izvēloties dzīves partneri, daudzas sievietes ievēro šo kritēriju, lai gan viņas to neatzīst.

5. Kreativitāte.

Sākotnējais skats uz dzīvi, spēja radoši risināt problēmas - tas ir tas, ko vīrietis meklē savā nākamajā sievā. Viņam vajag biedru, kurš nebaidās uzņemties atbildību, pārrunāt uzdevumus, izvirzīt mērķus un sasniegt tos kopā.

6. Disciplīna.

Būt vecākiem ir smags darbs, un tas kļūst arvien grūtāks, ja neviens no vecākiem nav pieradis pie disciplīnas un kārtības. Vīrieši meklē sievieti, kas palīdzēs vadīt mājsaimniecību, audzinās bērnus ne tikai mīlestībā, bet arī stingrībā.
Galu galā spēja kontrolēt sevi un disciplinētība ir veiksmīgas nākotnes atslēga.
7. Lojalitāte.

Kad vīrietis satiekas ar sievieti, viņš vēro, kā viņa izturas pret savu ģimeni un draugiem. Ja viņa slikti runā par viņiem vai izturas pret viņiem ar pārākuma sajūtu, ir vērts apsvērt: kāda sieva un māte viņa būs?

8. Draudzīgums.

Spēja iemantot cilvēku labvēlību vienmēr piesaista citus. Nav nekā vilinošāka kā pieticība un cieņa pret citiem.

9. Patiesums.

Mūsdienu pasaulē, izmantojot sociālo tīklu palīdzību, var viegli izveidot priekšstatu par ideālu dzīvi, bet īsts vīrietis meklē patiesu sievieti.

10. Briedums.

Briedumam nav nekāda sakara ar cilvēka vecumu. Garīgais un emocionālais briedums ir unikālas īpašības, kas nav raksturīgas katrai sievietei. Tāpēc vīriešiem patīk gudras sievietes – ar viņām nav jāņemas kā ar bērnu.

11. Optimisms.

Nekas nav seksīgāks un pievilcīgāks kā cilvēks, kurš redz uz pusi piepildītu glāzi, nevis pustukšu.
12. Punktualitāte.

Nevienam nepatīk gaidīt. Vīrieši saprot, ka pretējais dzimums prasa laiku, lai sagatavotos, bet precīza sieviete zina, kā novērtēt kāda cita laiku un netērēs to velti.

13. Spēja atlaist.

Tas ir lieliski, kad cilvēks cīnās par savu sapni, bet dažreiz jums ir jāspēj atzīt sakāvi un atteikties no tā, kas nav pieejams.

14. Romantika.

Gan vīrieši, gan sievietes vēlas, lai viņu partneris būtu mazliet romantisks. Tas ir jauki, kad pasniedz ziedus, organizē romantiskus vakarus un patīkamus pārsteigumus. Attiecības ar romantisku mīlestības dzirksti ilgu laiku nezudīs.
15. Cieņa pret viņu un citiem ir īpašība, kuru visi uzskata par pievilcīgu.

16. Līdzjūtība.

Kad mēs koncentrējamies uz savām vajadzībām, mēs aizmirstam par citiem. Vienaldzība un vēsums attur apkārtējos, arī vīriešus.

17. Mīlestība. Neviens nevēlas būt attiecībās, kurās nav mīlestības.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 29 minūtēmValdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019