20 padomi, lai vīrietis kļūtu apsēsts ar jums.

Advertisement
Advertisement

Vienkārši super! Ir vērts pievērst uzmanību!

 

Daudzu gadu garumā guru Elēna Šeina un Šerija Šneidere analizēja personīgā dzīvē laimīgu sieviešu uzvedību – tās, kurām bija daudz pielūdzēju, kuras veiksmīgi izgāja pie vīra un bija laimīgas laulības dzīvē.


Opra Vinfrija nosauca viņu bestselleru ‘Tava sapņu vīrieša sirds iekarošanas noteikumi’ par fenomenu un divreiz aicināja autores uz savu šovu. Žurnāls People grāmatu attiecināja vajag izlasīt kategorijai, bet glancētie žurnāli to nosauca par labāko izdevumu par attiecībām. ‘Noteikumu’ 20 gadu eksistences laikā miljoniem sievietes varēja izjust to absolūto efektivitāti. Viņas ieguva attiecības pilnas ar mīlestību un cieņu, kuras pārgāja laimīgā un stiprā laulībā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Sekojot padomiem no šī grāmatas, Keita Midltone apprecējās ar princi, bet Bleika Laivlija iekaroja ne vienu vien Holivudas vecpuiša sirdi. ‘Jaunajos noteikumos’ rakstnieces palīdz mūsdienu sievietēm un jaunietēm sazināties caur Facebook, Skype, SMS utt. un turklāt palikt noslēpumainām, uzturēt vīrietī mednieka instinktu, kad viņam visapkārt tik daudz ‘viegla medījuma’, iziet pie vīra ērā, kad visi dzīvo civillaulībā un nesteidzas uzņemties atbildību.

Necentieties izmainīt vīrieti un mācīt kā jādzīvo. Nodarbojieties ar to pēc tam, kad viņš jūs apprecēs!

Vīriešiem patīk grūtības un zaudē interesi, kad viņus interesējošais objekts – un īpaši sieviete – tiek viņiem pārāk viegli. Slepens veids, kā iegūt puisi: būt viņam par grūtu uzdevumu. Izturieties pret viņu tā, it kā viņš būtu jums vienaldzīgs, aicina Elēna Šeina un Šerija Šneidere.

Nepieciešams radīt noslēpumainības atmosfēru un likt vīrietim kaislīgi vēlēties tikties ar jums, kas mūs dienās ir liels retums. ‘Noteikumi’ – tas ir tāds saziņas veids ar jebkuru vīrieti (ar noteikumu, ka viņš pirmais uzsāka sarunu ar jums, personīgi vai Internetā), pateicoties tam viņš kļūst apsēsts ar jums un ir gatavs nopietnām attiecībām.
Kā apprecēties ar sapņu vīrieti

1. Esiet meitene, kas nelīdzinās pārējām un izskatieties kā meitene, kas nelīdzinās pārējām.

2. Netuvojieties vīrietim pirmā un neuzsāciet sarunu, nezvaniet un nerakstiet vīrietim pirmā.

3. Neaiciniet vīrieti tikšanos ar SMS, sociālo tīklu un nekāda cita veida starpniecību.

4. Nogaidiet vismaz 4 stundas, pirms atbildat uz vīrieša pirmo ziņu un mazākais pusstundu, pirms atbildat uz katru nākošo ziņu.

5. ‘Parunāsim/sarakstīsimies vēlāk’: vienmēr un visu pabeidziet pirmā un pazūdiet no redzes lauka!
6. Neatbildiet uz SMS un jebkuru citu ziņu pēc pusnakts.

7. Nepieņemiet uzaicinājumu uz sestdienas tikšanos vēlāk par trešdienu. ‘Pareizām meitenēm’ ir piesātināta dzīve. Un protams, ka jums jau ir plāni brīvdienām vēl pirms tam, kad pienākusi ceturtdiena! Ja viņš jūs uzaicinās pārāk vēlu, neizsakiet viņam rājienu. Vienkārši pasakiet, ka jums ļoti žēl, bet jūs esat aizņemta.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Aizvakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Aizvakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017