41+ psiholoģiskas viltības, lai iemācītos pārvaldīt cilvēkus

Advertisement
Advertisement

Tikai nestāstiet policistiem un sievām!


Uzziniet, kā pakļaut cilvēkus savai gribai. Fakts, ka visi cilvēki ir tik dažādi, padara mūsu pasauli interesantu. Viedokļu un uzvedības atšķirības vienmēr izraisa interesi. Bet dažreiz nākas kādu cilvēku ietekmēt un pārvilkt savā pusē. Šādās situācijās šīs psiholoģiskās viltības noderēs.


Lūk, 41 veids, kā ietekmēt un ieskaidrot:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Ja jums ir daudz ko darīt, bet nevēlaties to darīt, mēģiniet izmantot taimera metodi. Piešķiriet sev 10 minūtes vienai konkrētai lietai. Liekas nedaudz, bet jums būs motivācija, un pilnīgi iespējams, ka jūs pagarināsiet savu laika limitu, lai veiktu vairāk.

2. Ja jūs vēlaties norādīt uz kāda trūkumiem, bet nevēlaties sāpināt, lai cilvēks atteiktos palīdzēt vispār, formulējiet priekšlikumus pasīvi. Tā vietā, lai teiktu, ka jūs nenoorganizējat tikšanos, sakiet: “Tikšanās nebija organizēta.”

3. Ja vēlaties tuvināties kādai personai, sauciet viņu vārdā. Viņš instinktīvi reaģēs uz šādu saukšanu. Tikai nepārspīlējiet to, citādi efekts būs pretējs!

4. Ja jums ir jāapgūst kaut kas sarežģīts un garlaicīgs, mēģiniet to mācīt kādam citam. Rīkojoties kā skolotājs, un jūs ievērosiet, ka jūsu atmiņā saglabāsies nepieciešamā informācija!

5. Ja jūs vēlaties noslēgt svarīgu līgumu ar cilvēku, bet viņš it kā nenāk jums pretim šajā lietā, skatieties viņa acīs un neko nedariet. Visticamāk viņš kapitulēs, pat nevēloties to.
6. Vai vēlaties atstāt uz kādu iespaidu? Uzdāviniet viņam dāvanu. Parasti cilvēki atceras tos, kuri tiem dāvina, un viņi tos uztver pozitīvi.

7. Vai jums ir nepieciešams pabeigt darījumu, cik drīz vien iespējams? Izmantojiet neatliekamās palīdzības elementu (“ir atlikušas tikai trīs vietas!”) - tas piesaistīs klientus.

8. Ja jums kādam jāpiedāvā grūts uzdevums, dodiet viņam iespēju izvēlēties starp šo uzdevumu un vēl grūtāku. Jūs redzēsiet - viņš laimīgs izvēlēsies jūsu sākotnējo variantu!

9. Lai nomierinātu raudošu bērnu, ieskaties viņa acīs un smaidi. Galvenais - novērst viņa uzmanību. Un kad viņš pasmaidīs pretī, tas izkausēs jūsu sirdi!

10. Ja vēlaties kaut ko, lūdziet vairāk. Cilvēkiem vienmēr ir vieglāk pateikt “jā”, pēc tam, kad viņi kaut ko jums jau atteikuši.

11. Vai vēlaties, lai cilvēks izdarītu jums lielu pakalpojumu? Sākumā panāciet no viņa vairākus mazākus pakalpojumus. Neatsakot vairākus mazus, viņš, visticamāk, neatteiks arī lielo.

12. Ja jūs vēlaties, lai jums uzticas, rīkojieties tā, it kā jūs skaidri zināt, ko darāt. Pārliecība rada uzticību.

13. Svarīgu sarunu laikā klusējiet un klausieties citus pēc savas uzstāšanās. Nevajag atkārtoties.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 3 Aizvakar 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019