5 Karmas likumi, kas pateiks, ko jūs dariet nepareizi.

Advertisement
Advertisement

Sargiet sevi un atcerieties, ka dzīvē viss atgriežas.


Vai jūs ticat karmas likumiem? Vai jums seko `Augstākā radība`? Vai jūs ticat tās sodam un balvai? Vai jūsu ķermenī mājo saskaņa un harmonija? No kā mums būtu jābaidās? Par ko ir droši domāt? Karmas likumi jums pateiks, ka jebkura rīcība tiek `apmaksāta` ar to pašu monētu. Jebkuras darbības rezultāts - tas ir dabisks process, kas ietekmē dzīves rutīnas kārtību.

 

Lūk, 5 Karmas likumi, kuri jums pateiks, ko jūs darāt nepareizi.

Raksta turpinājums
Viss sliktais un viss labais atgriezīsies. Pienāks arī jūsu `zvaigžņu` stunda. Mēs izcietīsim vai sodu, vai pienācīgu samaksu par saviem nodomiem un savām vēlmēm. Es uzskatu, ka katrs cilvēks spēj dzīvot harmonijā ar sevi un ar apkārtējo pasauli, ir tikai jāieklausās Visumā un jāpilda tā prasības.


1. Likums – Saglabāšana

Jūs esat milzīgas pasaules daļa un jūsu misija ietver to, lai to saglabātu. Padariet pasauli labāku. Nebaidieties. Rūpes par apkārtējo pasauli un apkārtējo vidi izglābs jūs un jūsu pēctečus.

2. Likums – Pazemība

Šajā pasaulē mūs ietver dažādi notikumi un lietas. Mums jāiemācās redzēt tikai pozitīvo pusi it visam. Negatīvisms var saēst no iekšpuses, katra dvēsele ir uz grauda šim pūķim. Saprotiet, Visums jūs mīl un tajā viss ir pozitīvs.
3. Likums – Attīstība

Laiks ir ātri ejošs. Tajā viss ir neizbēgams, tajā viss ir strauji. Pasaule visu laiku mainās, cilvēki atrodas pastāvīgā kustībā. Jums ir jāsaprot un jāpieņem, ka nav nekā patstāvīga. Iemācieties mainīties tikpat ātri, kā mainās laiks. Un jūs varēsiet vienmēr būt soli priekšā.

4. Likums – Dāsnums

Praktizējiet līdzcietību, izpratni, pacietību un līdzjūtību. Šīs iemaņas vēl nevienam nekad nav traucējušas dzīvot. Tieši ar šīm iemaņām jūs varat izstarot pozitīvu enerģiju. Būt par labu cilvēku – cienīgs piemērs jūsu bērniem. Apzinieties to!

5. Likums – Iedvesma

Esiet uzticīgi savam sapnim. Ejiet uz saviem mērķiem. Nenolaidiet rokas. Jums viss izdosies. Iedvesmojiet citus. Vediet cilvēkus aiz sevis. Tikai tie, kuri visu laiku iet uz priekšu, saņem visu!!!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017