5 Karmas likumi, kas pateiks, ko jūs dariet nepareizi.

Advertisement
Advertisement

Sargiet sevi un atcerieties, ka dzīvē viss atgriežas.


Vai jūs ticat karmas likumiem? Vai jums seko `Augstākā radība`? Vai jūs ticat tās sodam un balvai? Vai jūsu ķermenī mājo saskaņa un harmonija? No kā mums būtu jābaidās? Par ko ir droši domāt? Karmas likumi jums pateiks, ka jebkura rīcība tiek `apmaksāta` ar to pašu monētu. Jebkuras darbības rezultāts - tas ir dabisks process, kas ietekmē dzīves rutīnas kārtību.

 

Lūk, 5 Karmas likumi, kuri jums pateiks, ko jūs darāt nepareizi.

Raksta turpinājums
Viss sliktais un viss labais atgriezīsies. Pienāks arī jūsu `zvaigžņu` stunda. Mēs izcietīsim vai sodu, vai pienācīgu samaksu par saviem nodomiem un savām vēlmēm. Es uzskatu, ka katrs cilvēks spēj dzīvot harmonijā ar sevi un ar apkārtējo pasauli, ir tikai jāieklausās Visumā un jāpilda tā prasības.


1. Likums – Saglabāšana

Jūs esat milzīgas pasaules daļa un jūsu misija ietver to, lai to saglabātu. Padariet pasauli labāku. Nebaidieties. Rūpes par apkārtējo pasauli un apkārtējo vidi izglābs jūs un jūsu pēctečus.

2. Likums – Pazemība

Šajā pasaulē mūs ietver dažādi notikumi un lietas. Mums jāiemācās redzēt tikai pozitīvo pusi it visam. Negatīvisms var saēst no iekšpuses, katra dvēsele ir uz grauda šim pūķim. Saprotiet, Visums jūs mīl un tajā viss ir pozitīvs.
3. Likums – Attīstība

Laiks ir ātri ejošs. Tajā viss ir neizbēgams, tajā viss ir strauji. Pasaule visu laiku mainās, cilvēki atrodas pastāvīgā kustībā. Jums ir jāsaprot un jāpieņem, ka nav nekā patstāvīga. Iemācieties mainīties tikpat ātri, kā mainās laiks. Un jūs varēsiet vienmēr būt soli priekšā.

4. Likums – Dāsnums

Praktizējiet līdzcietību, izpratni, pacietību un līdzjūtību. Šīs iemaņas vēl nevienam nekad nav traucējušas dzīvot. Tieši ar šīm iemaņām jūs varat izstarot pozitīvu enerģiju. Būt par labu cilvēku – cienīgs piemērs jūsu bērniem. Apzinieties to!

5. Likums – Iedvesma

Esiet uzticīgi savam sapnim. Ejiet uz saviem mērķiem. Nenolaidiet rokas. Jums viss izdosies. Iedvesmojiet citus. Vediet cilvēkus aiz sevis. Tikai tie, kuri visu laiku iet uz priekšu, saņem visu!!!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 53 minūtēmgunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019