5 Kleopatras padomi: kā kļūt par īstu vīrieša karalieni

Advertisement
Advertisement

Kleopatra, kā īsta Austrumu sieviete, zināja daudz erotiskos paņēmienus, kā iekarot vīrieti, bet tie nebija galvenie magnēti.... Lieliskā iekārdinātāja zināja viltību: mērķi sasniegt ir vieglāk, ja to apmāna”.

 

Tagad daudz runā par to, ēģiptiešu cariene nebija pievilcīga un ka savus mērķus viņa panāca ar daudzajiem viltīgajiem paņēmieniem. Lai kāda viņa bija patiesībā, viņas māka savažot vīriešus ar stiprām mīlestības saistēm bija neapstrīdāma. Galvenie paņēmieni, kurus pielietoja Kleopatra, kā vienas no galvenajiem ēģiptiešu relikvijām, ir nonākuši līdz mūsdienām.


Un tā, lūk, 5 galvenie Kleopatras noslēpumi, kas var noderēt jebkurai mūsdienu sievietei.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Efektīga parādīšanās.

Ja Kleopatra dzīvotu mūsdienās, noteikti, viņa sasniegtu ne mazākas augstienes, kā Senajā Ēģiptē. Viņa bija īsts pašreklāmas meistars, pielietojot tos paņēmienus, kurus “izgudroja” tikai vairākus gadsimtus vēlāk. Piemēram, Kleopatra lieliski saprata, cik svarīgs ir pirmais iespaids. Vājā, bezpalīdzībā, kurai sekoja ienaidnieki, viņa negaidot parādījās pie Cēzara kājām, iznirstot no raibas audumu kaudzes.

No vienas puses - tas bija piespiedu līdzeklis.

Kleopatru patiesi vajāja, un nokļūt pie potenciālā aizstāvja viņa varēja tikai ar viltību. No citas puses - Kleopatra meistarīgi pagrieza situāciju sev par labu un spēja uzreiz “aizķert” to, kura labvēlība viņai bija nepieciešama.

2. Kaislības saldme.

Kleopatra zināja mīlestības rotaļu nozīmi. Viņas arsenālā bija vairums paņēmienu, kurus viņa nekautrējās izmantot. Kleopatra bija neizsīkstošs baudas avots saviem mīļākajiem. Bet šo prasmi izmantoja ar prātu.

Viņa aprēķināja, kurā momentā vajag pilnībā atdoties kaislei, bet kurā - ieintriģēt. Bez tam, Kleopatrai bija lieliska humora izjūta un viņa viegli pārvērtās no prasmīgas līdz kaislīgai mīļākajai par jautru līdzdalībnieci dažādās nodarbēs.
Foto: com.au
3. Svētku simbols.

Kleopatra nevarēja sev atļaut asociēties mīļākajam ar kaut ko negatīvu. Tāpēc, redzot, ka viņas vīrietim nav garastāvokļa, viņa pazuda no redzes loka. Tālāk, sagaidot atbilstošu momentu, viņa parādījās ar uzslavu vai mierinājumu.

Par uzslavas un mierinājuma instrumentiem kalpoja mīlestības glāsti, reti vīni, ideja spēlēm un svētkiem. Tādā veidā, Kleopatra nenokļuva “krustugunīs” un asociējās ar prieku, harmoniju un mierinājumu.

4. Gatavība riskēt.

Drošsirdība – neatņemama pievilcīgas sievietes rakstura iezīme. Savu drosmi Kleopatra prata demonstrēt visdažādākos veidos. Vieniem viņa bija drosmīga līdzdalībniece. Citiem - lepna un nepieejama cariene, kas pieprasa sev atbilstošu uzmanību. Vislielāko lomu šī īpašība nospēlēja stāstā ar Antoniju. Kleopatra noraidīja Antonija prasības ierasties viņa galmā.

Bet, pēc tam, kā veikls politiķis, atsūtīja viņam ielūgumu un organizēja tik efektīgu tikšanos ( sk. Pirmo noslēpumu), ka Antonijs nevarēja neiemīlēties šajā izlēmīgajā sievietē, kas bija nepiekāpīga, bet izrādīja patiesi karalisku uzmanību.

5. Mīlestība pret uzvarētājiem.

Kleopatra vienmēr centās būt tikai blakām uzvarētājiem. Patiesi - kāds labums viņai būtu no vīriešiem, kas viņai nevarētu dot nepieciešamo varu un atbilstošu stāvokli? Savu karalisko dabu Kleopatra nostādīja pirmajā vietā.

Par zaudējumu Antonijs samaksāja dārgi. Bet Kleopatra bija pret sevi visstingrākā. Savu sakāvi viņa arī nevarēja piedot. Un izvēlējās vienīgo cienīgo veidu, lai pamestu spēles laukumu. Varbūt, viņai nevajadzēja ieslīgt tādās galējībās, tomēr, saprātīgs aprēķins ļāva viņai ilgu laiku atrasties virsotnē.

Kleopatra bija pēdējā no faraoniem. Pirmā no dāmām - politiķis, diplomāts, matemātiķis, poliglots. Viņai bija viss, ko vēlējās - mīlestība, vara, bagātība, prestižs. Tāpēc, ka zināja viltību: mērķi sasniegt ir vienkāršāk, ja to “apmāna”. Iekšējā koncentrētība uz vajadzīgo rezultātu, bet ārēji uzvesties ļoti atvērti. Lūk, ne jau nopietni es rīkojos, bet spēlējoties! Tāda ir “paradoksālā nodoma” metode.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 01:00Rooo
Stipras sievietes ir sievietes ar olām,un vīriešiem tādas nafig nav vajadzīgas!Tā nu nāksies tai stiprajai dzīvot ar savām spēļmantiņām vienai pašai un sarunāties ar sevi!Pilnīgs murgs!!!
0 0 Vakar 09:13Ina
Varētu teikt 100%
0 0 09:33 14.07mārīte
..radi (populāri vai otrādi)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017