5 Zodiaka Zīmes, kuras mīl saindēt dzīves apkārtējiem

Advertisement
Advertisement

Ir cilvēki, kuriem patīk citiem darīt nelietības. No tā viņi uzlādējas ar enerģiju un vienkārši saņem baudu. Diemžēl, saprast, vai cilvēks ir enerģijas vampīrs, ne vienmēr ir viegli.

 

Uzzināt, kurš tieši no jūsu apkārtnes mīl noskatīties, kā jūs ciešat, palīdzēs Zodiaka zīmju psiholoģiskā analīze, kuru ir veikuši astroloģijas un bioenerģijas speciālisti. Pētījumu laikā tika noskaidrots, ka saņemt baudu no citu nelaimes var gandrīz visas Zīmes, bet speciāli kaut ko darīt, lai citiem būtu smaga dzīve, var tikai piecu Zodiaka zīmju pārstāvji.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: purch.com
STRĒLNIEKS

Strēlnieki ir ļoti draudzīgi, bet tā ir tikai aisberga virsotne. Patiesībā tie ir spēcīgākie manipulatori, kuri nekad nepalaidīs iespēju izmantot jūs saviem mērķiem. Ja jūs vēlaties kaut ko sasniegt, un jums ceļā stāv Strēlnieks, tad viņu nevajag censties ”pastumt”. Labāk šādus cilvēkus ir vienkārši apiet, kad viņi ir jūsu potenciālie pretinieki vai ienaidnieki. Viņi sākumā iekaros jūsu uzticību, pēc tam jūs izmantos, veikli aptinot ap pirkstu. Viņiem nav mērķa saindēt jums dzīvi, bet viņi to izdarīs viens - divi, bez jebkādām problēmām.

Vēl viņiem patīk, ka kāds žēlojas par viņiem. Jo vairāk uzmanību jūs pievērsīsiet viņu darbībai, jo vairāk negatīva saņemsiet. Tie ir ļoti bīstami cilvēki, kuri nedara neko speciāli, bet psiholoģiski no jums neatlips nekad.

MEŽĀZIS

Mežāži - ir ļoti skaudīgas personības, tādēļ viņi mīl baumot. Jūs nekad neuzzināsiet, ka tieši viņi palaida par jums briesmīgas baumas vai ir baumojuši jums aiz muguras. Tie ir briesmīgi cilvēki, ja jūs esat viņu ienaidnieks. Viņi daudz cenšas savas laimes vārdā, bet ja kādam kaut kas izdodas vienkārši tāpat, viņi tam nevar paiet garām. Ja jūs traucēsiet viņiem iekarot svarīga cilvēka uzticību, tad viņi samīs jūs nemanot, pazemojot jūs citu acīs. Šie cilvēki ir ļoti bīstami, jo viņi saindēs jūsu dzīvi ļoti ātri, visam tam par iemeslu būs skaudība. Kā tik jūs nokritīsiet līdz pašiem dziļumiem, viņi pie sevis pasmaidīs, bet jums pateiks kādus draudzīgus vārdus, lai uzmundrinātu.
DVĪŅI

Dvīņi indē dzīvi tiem, kuri viņus mīl. Dara viņi to, atšķirība no citiem, nespeciāli, bet arī necenšas izmainīties. Kad viņos iemīlies, viņi ir ideāli, bet tad viņiem paliek garlaicīgi. Viņi sāk darīt to, ko ir darījuši līdz attiecībām. Viņus pamet atbildības sajūta, kad viņos ir iemīlējušies līdz ausīm. Viņi samin mīlestību. Kas ir pats trakākais, tad tas fakts, ka viņi tā vienkārši jūs neatlaidīs. Viņi lūgsies, lai neaizejat, bet paši ne nieka nemainīsies. Spēlējot uz jūtām, viņi indēs jūsu un visu, kuri jūs mīl un ciena, dzīves, tādēļ, lai jūs nekļūtu kā iepriekš nekad. Ja nu vienīgi, pēc tam, kad izšķirsieties ar Dvīni.

LAUVA

Lauvas ir ļoti atriebīgi, ja viņus nokaitina. Viņi mīl indēt dzīvi apkārtējiem, ja šie ”apkārtējie” ir šķērsojuši viņiem ceļu. Protams, dažreiz mēdz būt dusmu uzplūdi skaudības pret kāda panākumiem dēļ, bet pamatā viss sliktais, ko Lauvas dara citiem cilvēkiem, notiek viņu godkāres dēļ.

Lauvas atriebība ir briesmīga, jo viņi prot gaidīt, kā neviens cits. Sākumā viņi sagaidīs īsto momentu, tad ļauni priecāsies par jums, gūstot patiesu baudu. Viņi pilnībā nepiedod cilvēkiem, bet arī neatriebjas vienmēr. Ja viņiem ir iespēja saindēt dzīvi pat tiem, kuri viņiem vienkārši nepatīk, viņi nepalaidīs garām šo iespēju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019