5 Zodiaka zīmes ar visspēcīgāko raksturu.

Advertisement
Advertisement

Ar viņām daudz labāk draudzēties nekā naidoties.


Astrologi apgalvo, ka šīm 5 Zodiaka zīmēm piemīt neticami spēcīgs raksturs. Ja jūs kaut kādā veidā pāriesiet viņiem ceļu, tad jums atliks tikai divi varianti: vai nu atvainoties cerībā, ka jums tiks piedots, vai laisties lapās, lūdzot Dievu par to, lai jūs nepanāk… Un, ja godīgi, mēs nezinām, kura būs labākā izvēle. Jebkurā gadījumā šo 5 Zodiaka zīmju pārstāvju gribasspēks var kļūt priekš jums par īstu pārsteigumu. Atcerieties, ka ar viņām daudz labāk ir draudzēties nekā naidoties!

 

Viņi vienmēr panāk savu!

Raksta turpinājums
1. Auns (21.marts – 20.aprīlis)

Auni – īsti dumpinieki, kuri gatavi vienmēr un visur aizstāvēt personīgos ideālus. Viņi pārāk sevi ciena, lai kādam atļautu viņiem draudēt vai diktēt savu gribu. Bet, tā kā Auns – īsts supervaronis, viņš nekad savu enerģiju neizmantos par ļaunu cilvēkiem. Jūs nekad nesastapsieties ar šīs zīmes pārstāvju nežēlību vai spītību tikai tāpēc, ka viņiem ir slikts garastāvoklis. Taču jums stipri nepaveiksies, ja jūs kaut ar vārdu apvainosiet viņus pašus vai tos, kurus viņi mīl!

2. Mežāzis (22.decembris – 20.janvāris)

Šīs zīmes pārstāvju gribasspēks izpaužas tajā, ka viņi vienmēr atrodas pieklājības robežās, piedevām to dara paši priekš sevis. Viņi lieliski saprot, ka reti kurš no cilvēkiem prot uzklausīt patiesību tieši acīs. Lūk, kāpēc Mežāži izturās samērā savaldīgi un atturīgi!

Ārējā vienaldzība šīs zīmes pārstāvjiem palīdz sevi norobežot no tiem, kuri dažādu iemeslu pēc cenšas pazemināt viņu pašvērtējumu. Ja neizdodas bloķēt nelabvēļus, Mežāzis nopūšas un sāk rīkoties. Un tad turieties no viņa pa gabalu!

3. Vērsis (21.aprīlis – 21.maijs)

Маz kurš var mīksto un labsirdīgo Vērsi turēt aizdomās par nelokāmas gribas esamību. Taču nekad nevajag spriest par grāmatu pēc tās vāka!

Vērši iedegas īstā niknumā, kad ievēro, ka kāds uzbrūk tam, ko viņi mīl. Tas attiecās ne tikai uz cilvēkiem, bet arī uz lietām. Pamēģiniet šīs zīmes pārstāvim atņemt to, kas viņam pieder ar visām tiesībām. Jūs momentāli ieraudzīsiet savā priekša satracinātu bulli!
4. Ūdensvīrs (21.janvāris – 19.februāris)

Ūdensvīra apzināta rīcība ar kaut ko atgādina Mežāža vienaldzīgo un atturīgo attieksmi pret cilvēkiem. Tas gan izpaužās tikai tad, kad šīs zīmes pārstāvis uzskata, ka viņu nav novērtējuši pēc nopelniem.

Tas nebūt nenozīmē, ka Ūdensvīram nav vajadzīgi draugi. Drīzāk, viņš piesargās, ka daži cilvēki var izdarīt nepareizus secinājumus pirms tam, kad viņu būs iepazinuši tuvāk. Lūk, kāpēc Ūdensvīrs var būt stingrs un prasīgs pret jums iepazīšanās sākumā. Taču, jo labāk jūs viņu iepazīsiet, jo draudzīgāka un atklātāka kļūs viņa uzvedība.

5. Jaunava (24.augusts – 23.septembris)

Sen jau laiks iegaumēt: ja Jaunava ir ko nodomājusi, tātad, tā arī būs! Turklāt, šīs zīmes cilvēki nenomierināsies, kamēr visapkārt viss nekļūs absolūti ideāls. Jums nāksies visu laiku pretoties Jaunavas centieniem padarīt jūs perfektu.

Mīlestībā un draudzībā šie cilvēki visaugstāk vērtē uzticību. Tikai to viņi uztver ļoti savdabīgi. Vēlaties dzīvot ar Jaunavu ilgi un laimīgi? Tad atcerieties galveno: `solis pa kreisi, solis pa labi = nošaušana`! Un cīnīties pret to ir bezcerīgi!

Bet vai jūs piekrītiet šim sarakstam? Kuru vēl jūs attiecinātu pie spēcīgām zīmēm?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Vakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 Aizvakar 17:55ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017