5 Zodiaka zīmes, kuras neprot mīlēt

Advertisement
Advertisement

Ne visiem cilvēkiem ir atļauts mīlēt tā, kā raksta grāmatās. Cilvēki izrāda savas jūtas dažādos veidos, bet kādam tādas jūtas ir svešas. Ir tikai piecas šādas Zodiaka zīmes.


Mīlestības saderībai nav nozīmes, kā jūs izpaudīsiet savas jūtas. Jūs varat būt ļoti piemēroti viens otram, bet cilvēki jūs pievils ar savu nespēju izpaust mīlestību. Protams, ne viss ir tik slikti, kā šķiet pirmajā acu uzmetienā. Cilvēki, kuriem ir grūti sniegt spilgtas emocijas, joprojām var dot jums laimi.

Raksta turpinājums
5 Zodiaka zīmes, kas neprot mīlēt

Dvīņi

Dvīņi var būt romantiķi, viņi var teikt: ”Es tevi mīlu”. Viņu nespēja mīlēt izpaužas nepatīkamās darbībās, kas balstītas uz egoismu. Viņi bieži melo, ir viena no visnodevīgākajām Zodiaka zīmēm. Ja viņi atrod cilvēku, ar kuru vēlētos būt kopā, tad dara visu iespējamo, lai padarītu attiecību sākumu vētrainu un spilgtu, bet šis jūtu izvirdums ātri nomierinās vai izzūd pavisam.

Dvīņi - cilvēki dinamiski, tāpēc viņi reti vēlas bērnu, kāzas, ikdienas rutīnu. Ja jūs ilgstoši sniedzat viņiem spilgtas emocijas, viņi nekad no jums nenogurs. Diemžēl šādās attiecības gandrīz vienmēr jāstrādā par diviem, jo Dvīņi mīl tikai saņemt, bet ne dot. Jums nāksies pierast pie tā, ka visi mēģinājumi izdarīt kaut ko patīkamu, tiks uzņemti kā pašsaprotami. Dvīņi baidās no atbildības, tāpēc viņi nepārtraukti meklē attaisnojumus, lai izmuktu no mājas darbiem.

Mežāzis

Mežāzis ir darbaholiķis, kam bieži vienkārši nav laika mīlestībai. Ja viņiem tomēr ir izdevies atrast otro pusīti, tad nevajadzētu īpaši gaidīt mīlestības izpausmes no viņiem. Šie cilvēki var būt sīkumaini un vienkārši aizmirst, ka viņi tiek mīlēti. Viņi iegrimst personīgajās lietās, aizmirstot par saviem mīļajiem. Mežāži ir garlaicīgi un arī diezgan amorfi, tāpēc attiecībās kaisles uguns jums būs jākurina vienam. Pat ja Mežāzis iemīlas kādā, viņu uzmanības izrādīšana ir ļoti viduvēja un neinteresanta. Jebkuru mīlas izpausmi no otras puses Mežāzis uzskata par pašsaprotamu. Ja jūs jau esat precējies, tad uz jautājumu: ”Kāpēc tu man nepievērs uzmanību?” Mežāzis var atbildēt: ”Mēs taču esam precējušies, vai ne?”. Tie ir spītīgi cilvēki, ar kuriem labāk nestrīdēties, jo vienkārši nereāli uzvarēt. Bez tam, jūs saņemsiet lauvas tiesu negatīvisma no šiem enerģijas vampīriem.
Foto: co.uk
Ūdensvīrs

Ūdensvīri mīl būt brīvi un sajust savu attiecību neatkarību. Viņiem ir vajadzīga viegla mīlestība bez īpašiem pienākumiem. Šie cilvēki vienmēr palīdzēs otrai pusītei, viņi vienmēr atbalstīs, bet viņi nepieļaus sliktu attieksmi pret sevi. Viņi var mīlēt, bet tikai pašā sākumā. Pēc tam, kad beidzies konfekšu periods, Ūdensvīri pārvēršas par garlaicīgiem cilvēkiem.

Tāda sajūta, ka jūs esat precējies jau 10 gadus, jums ir bērnu bars un hipotēku un aizdevumu parādi.

Ūdensvīri novērtē cilvēkus, bet ātri atdziest. Ja jūs visi nogurstat, tad viņiem ir garlaicīgi bez spilgtām emocijām. Laika gaitā viņiem mīļais cilvēks kļūst par pašsaprotamu lietu. Viņi nevar atstāt otro pusīti tikai tāpēc, ka viņiem ir garlaicīgi. Vārdu sakot, iemīlēšanās Ūdensvīrā jums dārgi izmaksās. Jūs varat uzķerties uz viņu šarma un asprātības, bet tas ir kā vējš, kas pūš dažus mēnešus, ne vairāk kā gadu.

Skorpions

Skorpioni ir nežēlīgi, bet tikai tik ilgi, kamēr viņi tevi pilnībā izprot. Viņiem ir jāiepazīst cilvēks, pirms atklāties. Pat laulībā viņi bez īpaša iemesla var kādu laiku attālināties. Skorpionus var saprast tikai paši, un pat tad ne vienmēr. Skorpioni spēj izteikt savas jūtas, tomēr to neparedzamība grauj visu iespaidu par attiecībām ar viņiem. Lai mīlētu Skorpionu, cilvēkam ir vajadzīga pacietība.

Skorpionu uzbrukumi var ilgt uz nenoteiktu laiku - pat tad, ja jums ir ģimene un bērni. Vārdu sakot, šie cilvēki nav dieva dāvana, tāpēc viņi, iespējams, nevarēs jūs mīlēt normāli. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji vairumā gadījumu iemīlas lēnām, tāpēc viņi var mainīt savas domas, lai atbildētu jums ar to pašu.
Vēzis

Vēzis nemīl - viņi atrod cilvēku, kas vislabāk ir piemērots ģimenes veidošanai. Šie cilvēki ir diezgan romantiski un interesanti, bet tikai pašā attiecību sākumā. Pēc brīža, un vēl jo vairāk, pēc laulības viņi no jums attālinās, bet tikai saprāta robežās. Jūs nesaņemsiet spilgtas jūtas un emocijas, bet jūsu dzīve nebūs pārāk garlaicīga. Vēzis zina, kā rūpēties par cilvēkiem, bet nezina, kā patiesi mīlēt.

Ar šiem cilvēkiem mierīgi un silti, bet, kā saka, no salduma pārspīlēšanas ir problēmas. Dažreiz gribas parunāt ar saviem draugiem, izrauties un doties uz citu pilsētu nedēļas nogalē. Vēzis ir kā Mežāzis, jo viņi arī vēlas, lai viss nebūtu spontāns, bet saskaņā ar grafiku. Pat intīmā dzīvē Vēzim ir viss pēc grafika. Kaislības un emocijas no viņa jūs negaidīsit.

Katrai zodiaka zīmei ir sava tumšā puse. Attiecībā uz mīlestību šie rakstura aspekti ir visbīstamākie. Daudzi vēlas vieglumu un sapratni, bet ne visi to var dot. Mīlestība - spēle, kurā spēlē kopā, un stingri saskaņā ar noteikumiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019