5 audzināšanas noteikumi Holandē : pirmkārt, domā par sevi un neupurējies

Advertisement
Advertisement

Vislaimīgākie bērni dzīvo Nīderlandē! Pie šāda secinājuma nonāca eksperti no Unicef. Un galvenā šīs laimības daļa vispār nav `mājas darbu` trūkums vai iespēja spēlēt kur un kad vēlaties, bet gan veselīga atmosfēru ģimenē un vecāku emocionālā labklājība. Holandes pieeja audzināšanai atšķiras no principiem, kurus mēs pazīstam, un mamma vienmēr ir mierīga un līdzsvarota. Vai vēlaties uzzināt, kur tas noslēpums?

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzzinot par bērnu audzināšanu Nīderlandē, mēs pārliecinājāmies, ka holandieši precīzi zina, kā izaudzināt laimīgu, veselīgu un veiksmīgu bērnu! Šos zelta audzināšanas principus ir vērts mācīties visiem.
Bērnu audzināšanas principi

1. Neupurē sevi

”Bērni nemaina dzīvi, viņi to papildina!” Iespējams, tas ir galvenais princips, kas ietver visus pārējos.

Pie mums sievietēm vienkārši ir pienākums būt pašaizliedzīgam, maksāt ar karjeru, ģimeni un jaunību un skaistumu par “mātes” statusu. Un vēlāk, kad raudošais mazulis pieaugs, viņam noteikti jāatgādina par viņa dzimšanas un audzināšanas upuriem, lai viņam nejauši nekļūtu garlaicīgi bez bezgalīgās vainas sajūtas par parādu izmocītajiem vecākiem.

Holandes mātes, gluži pretēji, dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka viņu dzīve ir pilnīga un harmoniska bez jebkādas upurēšanas. Mātes strādā, satiekas ar draugiem un atrod laiku savām interesēm un hobijiem, kas bija viņu dzīvē pirms bērna piedzimšanas. Nīderlandē, bērna dzimšana nepadara ģimeni par ciešanām, kas griežas ap nepārtraukti raudošo ” laimes kamoliņu.”

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017