5 frāzes, kas jāsaka sev, kad ir smags dzīves posms.

Advertisement
Advertisement

Lai pārdzīvotu grūtus brīžus, vispirms ir jāmobilizē visi savi iekšējie resursi.


Dzīves grūtības mūs pārsteidz negaidīti, nebrīdinot, un praktiski nogāžot no kājām. Tām ir milzums daudz formu, un dažreiz pat tuvu cilvēku atbalsts vai gudras grāmatas nepalīdz pārvarēt nepatikšanas. Lai pārdzīvotu grūtos laikus, vispirms ir jāmobilizē iekšējie resursi. Jānoregulē sevi uz pareizu iznākumu, jāpraktizē miers, ir jāpieņem notiekošais un pat jābūt pateicīgam. Noticiet - viss, kas notiek, notiek uz labu!

 

Viss agrāk vai vēlāk izvedīs jūs tur, kur jūs tiecāties, bet, kad jūs jūtat, ka tūlīt zaudēsiet samaņu no grūtībām, atkārtojiet pie sevis frāzes.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: ytimg.com
1. Man ir tiesības nedaudz paraudāt, bet drīz es atkal smiešos.

Emocionālā izlādēšanās ir ļoti svarīga tam, lai pārdzīvotu savu sāpi, samierinātos ar neveiksmi, kļūdām, grūtībām. Nekad neturiet sevī un nejūtieties vainīgi par to, ka esat nospiesti un jums nepietiek spēka.

Bet ir svarīgi atcerēties, ka šis stāvoklis, nepieciešamība ”ieskatīties acīs mūsu dēmoniem”, nedrīkst ilgt pārāk ilgi. Tam nav jābūt pastāvīgam.

Paraudiet un pārdzīvojiet problēmas, tam ir konkrēts mērķis: tas palīdz pieņemt to, kas ir noticis, lai dotos tālāk, lai izmainītu situāciju un sevi. Jūs esat pelnījuši, atkal sākt smaidīt.
2. Cilvēks, kurš vislabāk spēs man palīdzēt pārdzīvot manas grūtības - tas esmu es pats.

Ap jums var būt labi draugi, iejūtīgs partneris un mīloša ģimene, kuri par jums rūpējas. Tomēr jums ir jābūt spējīgiem tikt ar šiem momentiem galā pašiem.

Bez vēlmes, bez spēka, bez cerības jums būs ļoti sarežģīti iziet no šīs tumšās istabas, kurā esat nokļuvuši. Klausieties tos, kuri ir ap jums, pieņemiet viņu palīdzību, bet pēc tam jums pašiem ir jāpalaiž šis iekšējas grūtības pārvarēšanas process.

3. Es nevaru izmainīt apstākļus, bet varu izmainīt savu attieksmi pret tiem.

Ir lietas, no kurām nav iespējams izvairīties: zaudējumi, slimības, šķiršanās, attiecības, kuras sagrūst, neskatoties ne uz kādiem pūliņiem...

* Neviens no mums nevar par visiem 100% kontrolēt šīs grūtības un apstākļus, kurus mums dažreiz pamet dzīve. Tomēr tikai mēs atbildam par mūsu domām.
* ”Nevaru” pilnībā mūs paralizē un dod mums tikai negatīvas emocijas. Tajā pašā laikā kā ”es to spēšu” pilnībā maina mūsu garastāvokli un mēs atrodam jaunus spēkus.

Neaizmirstiet par to!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 14:23Ilze
91.psalms
0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 1 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017