5 gudras domas, kas atklājas tikai ar gadiem.

Advertisement
Advertisement

Meitenīte vai nobriedusi sieviete?


Ar gadiem dzīve kļūst interesantāka, mēs aizvien tāpat mīlam pasauli, bet bez šī jaunības maksimālisma. Rodas sevis, savu iekšējo izjūtu izpratne, zūd nepieciešamība spēlēt sev neraksturīgu lomu. Spilgta emocionalitāte izlīdzinās, domas strukturizējas, rīcība kļūst drošāka, dzīve iegūst stingri noteiktus orientierus. Mēs vairs nešaudāmies Svētā Grāla meklējumos, mēs atklājam dārgumus sevī.


Ar ko atšķiras nobriedusi sieviete no jaunietes? Lasiet 5 viedu atklājumus, kas nāk ar vecumu.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Nepastāv nepieciešamība attaisnot citu cerības

Agrāk mēs bijām kā akli kaķēni, kuri neprātīgi vēlējās patikt apkārtējiem. Mēs vadījāmies pēc citu pamācībām, kas ne vienmēr bija izdevīgas pašām, centāmies atbilst muļķīgai modei, tērējām milzīgas summas nevajadzīgiem krāmiem. Ar gadiem atkarība no citu vērtējuma atkrīt, pirmajā vietā nostājas personīgais komforts, labs garastāvoklis un izjust brīnišķīgo. Rodas pārliecinātība par sevi, iekšēji principi un orientieri. Tagad nav sarežģīti apraut kāda iedomību, izvēlēties to, kas patīk pašam nevis kādam citam. Mēs mācāmies būt lokanām, savas vajadzības likt pirmajā vietā un tas lieliski uzlabo dzīves kvalitāti!
Foto: skim.gs
2. Nevēlēšanās tērēt laiku toksiskām attiecībām

Ja jaunībā vēl nācās paciest sev blakus ne savus cilvēkus, klausoties viņu žēlabās, vizinot uz sava kakla, risinot citu problēmas, tad tagad no tās jauniņās un naivās muļķītes vairs nav ne miņas! Pēkšņi nāca apskaidrība, ka nav mūsu spēkos pāraudzināt cilvēkus, kuri paši to nevēlās. Bet dzīve rit pārāk strauji, lai tērētu dārgo laiku uzmācīgām draudzenēm, slinkiem vīriešiem un egoistiskiem radiem. Pietiek būt par vesti, bezgalīgi glābt, uzlādēt pozitīvi, nesaņemot atbildes dzirksti. Veltes beigušās! Laiks padzīt nepatīkamus draugus un narcistiskus vīriešus.

3. Patiesa mīlestība pret savu ķermeni

Izrādās, ka mīlēt sevi – tas nav tikai pieņemt savus taukus un grumbas, uzstiept krekliņu ar uzrakstu `karaliene`, atmetot ar roku sportam un nokarājušos sēžamvietai. Mīlestība nozīmē rūpes – pareizs uzturs, atteikšanās no cukura un alkohola, fiziskas slodzes, pastaigas parkā, meditācija un veselīgs miegs. Kad nepiekrīti sevi pieņemt kā vecu graustu, bet vēlies padarīt tvirtas visas ļenganās vietas, izlīdzināt negludumus, lai būtu iemesls lepoties ar saviem sasniegumiem un tīksmināties ar atspulgu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Aizvakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017