5 iemesli, kāpēc Zivs un Jaunava ir ideāls pāris pēc Zodiaka zīmes

Advertisement
Foto: women.com
Advertisement

Zivis - sapņaini mīļākie, viņi ir maigi un empātiski, mūžīgi virmojoši mākoņos. Jaunava - perfekcionists, analītiķis, neticami spītīgs darbinieks, kurš sāk uztraukties tad, kad viss norisinās ne tā, kā bija plānots.

 

Šī savienība ir labvēlīga, jo...

Raksta turpinājums
1. Viņi padara viens otru labāku

Jaunava ne vienmēr redz to labāko savstarpējās attiecībās, kā rezultātā viegli apvainojas. Zivis tic cilvēkiem un ar prieku dod tiem otru iespēju, pat nedomājot par to, ka kādam var būt slikti nodomi. Jaunava redz Zivs labestību un priecājas par to. Blakus Zivij Jaunava gūst iespēju atgūties no sava kritiskā skata un ieraudzīt pasauli Zivs acīm, kaut ari tā nav ideāla, bet vismaz brīnišķīga.

Zivis atšķirībā no Jaunavas, nav paši aktīvākie darbinieki. Tie bieži mēdz slinkot un vienaldzīgi attiekties pret sevi, kad situācija kļūst grūtāka. Zivis redz cik smagi strādā Jaunava, Zivis cenšas līdzināties Jaunavām. Tie iedvesmojas mēģināt, tā vietā, lai padotos.

2. Viņi gūst panākumus, tur kur citi cieš neveiksmi

Zivis - ne pārāk labi organizatori, Jaunavām gan ir labs darbību plāns, kas ir sarakstīts pa punktiem viņas plānotājā. Zivis nepievērš uzmanību detaļām. Jaunavas dzīvo ar šīm detaļām. Tas ir tikai viens piemērs viņu ideālajam kopdarbam.
Foto: women.com
3. Viņi intelektuāli stimulē viens otru

Neskatoties uz dažādu skatu uz dzīvi, Jaunavas un Zivis dievina runāties savā starpā. Tajā laikā, kad Jaunava runā par analītisko pusi, bet Zivis par māksliniecisko, viņi apbrīno to, ko domā otrs un spēj runāt stundām ilgi.

4. Viņiem ir spēcīga emocionālā saikne

Jaunava ir jūtīga, bet neizrāda to. Tā, kā likums, tur savas jūtas pie sevis, bet nemānies, Jaunava ir ļoti emocionāla. Zivis dzīvo ar emocijām un bez problēmām tās izrāda. Viņi cenšas veidot stipru saikni. Jaunava atveras un ļauj Zivij ienākt tās sirdī. No tā rodas skaistas attiecības, kas ir radušās no īstām jūtām.

5. Viņi - mainīgas zīmes

Vienkāršāk sakot, viņi var mainīties. Pat kopīgā spītībā, viņi zina, ka der pamēģināt ko jaunu. Viņi ir atvērti pret jauniem eksperimentiem un nezināmajai nākotnei.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017