5 iemesli, kāpēc vairākums neuzticīgu vīru neiet projām no savām sievām.

Advertisement
Advertisement

Kāpēc neuzticīgie vīrieši neiet projām no savām sievām


Saglabāt laulību mūsu dienās – uzdevums nav no vieglajiem. Pēc statistikas, sabiedrības šūniņas sākušas sairt 3 reizes biežāk. Taču pat izglābtajās ģimenēs ne viss ir tik gludi: cilvēki viens otru krāpj. No tiem, kuri ir uzticīgi, puse gribētu to izdarīt. Pēdējais būtu iespējams tikai tādā gadījumā, ja cilvēki būs pārliecināti, ka par to neviens neuzzinās. Protams, ir neliels procents uzticīgi un laimīgi pāri, bet šodien ne par viņiem. Jūs nekad neesat aizdomājies, kāpēc vīrieši, kuri laulībā nav uzticīgi, reti aiziet no likumīgajām sievām? Lūk, 5 vispopulārākie iemesli!

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Vīrietis vērtē komfortu augstāk par visu

Neviens nezin vīrieti labāk par viņa sievu. Viņa dod viņam iespēju būt pašam. Tas rada viņam komforta sajūtu. Nav vajadzības tēlot to, kas viņš īstenībā nav.

`Kāpēc man būtu jāiet projām no savas sievas? – jautā vīrietis. – Es atnāku mājās, man ir bērni un sieva, kura rūpējas par māju. Ideāli!`. Noteikta sadzīve, māja, bērni – vīrietim ir viss. Bet pēc kaut kā jauna viņš iet pie mīļākās. Viņu viss apmierina un mainīt viņš neko netaisās.

2. Viņš meklē ‘atpūtu’ no ģimenes dzīves no malas

Ja vīrietis nedomā atstāt ģimeni, viņš regulāri nestāsies sakaros ar citu sievieti. Viņš skatās uz intrigu kā uz kaut ko tādu, kam nebūs nopietnu seku. Neuzticīgie to sauc vienkārši par `atpūtu` no laulības. Vīrietis alkst pēc kaut kā jauna un, lūk, atrod zāles pret garlaicību – jaunu draudzeni. Ar viņu viņš var justies jaunāks, vīrišķīgāks, iekārojamāks. Protams, tas nav nekāds attaisnojums.
3. Šķiršanās – ļoti sāpīga lieta!

Šķiršanās – tas ir sāpīgi, dārgi un emocionāli graujoši. Piedevām tiks skarti jautājumi par īpašuma un bērnu dalīšanu. `Kāpēc man un manai ģimenei ir jāpārdzīvo šis process?` – atzīstās neuzticīgie. Komforts un labākais, ko viņi gūst no vairākām attiecībām, liek viņiem palikt ģimenē un neko nemainīt.

4. Viņi kā iepriekš mīl savas sievas

Tas var izlikties neticami, bet tas tā ir. `No vienas puses, mīlestība un neuzticība nevar eksistēt kopā. No otras puses, jūs droši vien esat darījuši sāpes tam, kuru mīlat. Šeit ir tas pats stāsts` – apgalvo viens neuzticīgais vīrietis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017