5 paradumi, kas liecina par zemu pašvērtējumu.

Advertisement
Advertisement

Sēsi rīcību - pļausi paradumu, sēsi paradumu – pļausi raksturu, sēsi raksturu – pļausi likteni.


5 paradumi, kuri atņem spēkus


Paradums salīdzināt


Paradums sevi salīdzināt ar citiem un skatīties uz citiem no apakšas uz augšu – pirmā atkarības pazīme. Noliedzot savu unikalitāti, jūs nododat sevi. Vērtējot sevi caur citiem, jūs riskējat nekad neuzzināt, kāds esat patiesībā. Ignorējot savu spēku avotu, jūs esat nolemti meklēt saimnieku, pavadoni, kuri (esiet pārliecināti) noteikti atradīsies. Ja jūs neizdomāsiet, ko iesākt ar savu dzīvi, parādīsies tie, kuri to izdarīs jūsu vietā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Paradums sacensties

Aiz greizsirdīgās tieksmes būt labākam par kādu citu slēpjas sajūta, ka esi sliktāks par citiem un mēģinājums pierādīt pretējo. Kamēr ierobežotais ego – jūsu vienīgais stimuls, jūs dzīvosiet uz apdzīšanu. Vienmēr būs tādi, kuri labāki un kuriem ir vairāk. Tikai dzīves mērķis ir tāds, lai būtu nevis sacenstos. Esi pats nevis labāks par kaimiņu.

`Tikai nelaimīgs cilvēks cenšas pierādīt, ka viņš ir laimīgs; tikai miris cilvēks cenšas pierādīt, ka viņš ir dzīvs; tikai gļēvulis cenšas pierādīt, ka viņš ir drosmīgs. Tikai cilvēks, kurš zin savu zemumu, cenšas pierādīt savu diženumu.` – Ošo.
Paradums cerēt

Atsakoties ticēt sev, jūs dzīvojat cerībās un gaidās. Jūs cerat, ka jūs paķers straume vai parādīsies tas, kurš jūs iznesīs caur dzīvi. Jūs visu laiku kaut ko gaidāt un nezināt, ko gaidīt. Jūs dzīve biedē, bet atbildība biedē vēl vairāk.

Dzīvojot pēc sveša scenārija un citu norādījumiem, jūs sev atņemat dzīves burvību. Brīnumi neatrodas uz izmīdītiem ceļiem, bet uz neizpētītām taciņām. Reiz noriskējot un nogriežoties savā pagriezienā, jūs atklāsiet, ka jums pavadoņi nav vajadzīgi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:42Mārīte
bērnus dala, kā ā b o l u s - beidziet vien reiz s p ē l ē t i e s !
0 0 Vakar 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Vakar 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017