5 pazīmes, kas liecina - Tu esi spēcīga personība, kas atbaida apkārtējos!

Advertisement
Advertisement

Spēcīgām personībām ir savs, īpašs skatiens uz dzīvi. Bieži vien tieši šķēršļi un grūtības, kuri ir jāpārvar, arī veido tādu cilvēku raksturu.

 

Apkārtējiem viņi var likties rupji un nepieklājīgi, un pirmais iespaids dažreiz nav maldinošs: īsto personību pasaules uzskats tik tiešām var aizskart. Daudzi nemaz nenojauš, cik spēcīgi viņi ir, kamēr nenokļūst tādā situācijā, kad vienīgais atrisinājums ir parādīt savu stipro pusi.


Katrs no mums dažādi uztver jēdzienus `spēcīga` un `biedējoša` personība, bet ir dažas rakstura iezīmes, kas ir piemīt visiem neatlaidīgiem cilvēkiem.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Jums apnīk ikdienas sarunas.

Dažreiz ir grūti iesākt dziļas, pārdomu pilnas sarunas, bet spēcīgas personības dod priekšroku tieši tām, nevis ikdienas nenozīmīgai pļāpāšanai, kuru labprāt uztur vairākums cilvēku, baidoties iesākt nopietnāku sarunu. Stiprajiem cilvēkiem vairāk imponē tie, kuri ir gatavi apspriest nozīmīgas problēmas un situācijas.

Spēcīgām personībām nav bail norādīt kādam uz to, ka saruna ir bezjēdzīga, it īpaši tad, ja tā ir saistīta ar darbu, jo viņiem vienkārši nav laika uz nesvarīgu tenkošanu.
2. Jūs nevarat ciest neziņu.

Daudzi spēcīgi cilvēki ir izglītoti ne tikai pateicoties mācībām, bet arī pašmācībai un pasaules izpētei.

Viņi ieguldīja daudz darba, lai izzinātu pasauli, un arī no citiem sagaida to pašu: spēju domāt brīvi un atklāti; tāpēc, kad viņi sastopas ar neziņu, samākslotību un nosodīšanu, viņi nevar to paciest.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Šodien 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Vakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017