5 pazīmes, kas liecina ka saikne ar savu dvēseli ir traucēta

Advertisement
Advertisement

Vai Jums kādreiz ir bijusi mokoša sajūta, ka kaut kas Jūsu iekšpusē nav kārtībā, ka ir zaudēta saikne ar Jūsu dvēseli. Es nerunāju par šaudošām sāpēm kaklā vai kuņģa darbības traucējumiem - es domāju par kaut ko svarīgāku.


Varbūt, tas ir kāds ierobežojums sevī vai trūkst straumes vajadzīgā virzienā, kur kādreiz bija pārticība. Vai Jums kaut kas ir pazīstams no augstākminētā?


Protams, ir pazīstams, jo Jūs esat dzīvs cilvēks! Ja Jūs nebūtu izjutuši līdzīgas sajūtas, es sāktu uztraukties, ka ar jums nav viss kārtībā. Fiziskajā plānā ielikti ķermeņos, normāli dažreiz sevī sajust nesaskaņas ar mūsu iekšējo jēgu, ar to, kas mēs esam patiesībā.


Jā, tas ir mūsu pienākums- pilnveidot sevi, kad rodas nepieciešamība un atjaunot saikni, bet muļķīgi ir sev pārmest, kad izkrītam no segliem.

 

Citāts zemāk parāda, ka šīs sīkās neveiksmes - patiesībā, slēptās iespējas:

 

“Pretrunas mums ļauj ieraudzīt, kāda ir mūsu neatbilstība ar savu īsto ES, bet pēc tam rada mums iespēju atbildēt no līdzcietības, piedošanas, pieņemšanas, mīlestības, prieka, pateicības u.c. pozīcijas. Tādā veidā, kad mēs saraujam karmiskās cilpas, mēs šūpojamies atpakaļ lai vienādotos ar garu. “ Alariks Hatčinsons, Dzīvā pasaule.

 

Bet, dažreiz šī “karmiskā cilpa” mums nav acīmredzama, pat tad, kad mēs esam tajā sapinušies. Mums, saprātīgiem cilvēkiem, ir ieradums mānīt pašiem sevi, uzskatot, ka mums viss ir labi, bet pasaule mums visapkārt - tā ir problēma.


Neuztraucieties! Man ir pretindes, par kurām minēšu tālāk rakstā.

 

Rakstā ir nosauktas 5 pazīmes, pēc kurām jūs varēsiet saprast, ka jūsu saikne ar dvēseli ir sarauta, un atsevišķi iespējamie lēmumi, lai atjaunotu šo saikni.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
5 pazīmes , lai saprastu, ka zaudēta saikne ar savu dvēseli

Nogurums

Visi mēs nogurstam, bet, šis nogurums pārņem visu organismu. Mūsu dvēsele jūtas nogurusi. Tas var notikt, ja mēs nedzīvojam saskaņā ar mūsu mērķi, vai arī, ja mēs nebijām patiesi.

Šādas “mirušās zonas”atņem daudz dzīvības spēka, tērējas daudz enerģijas, lai to kompensētu, un jūs, iespējams, sajutīsiet enerģijas pieplūdumu, tiklīdz uzsāksiet atšķirt un to saprast. Starp citu, mums visiem šāda parādība pastāv un no tās nevajag kaunēties!

Jautājumi izskatīšanai:

1. Pie kādiem apstākļiem es biju nepatiess ?

2. Ko es sapņoju, kad guļu?

3. Kur, kā es varu godīgi atzīties, ka es meloju sev un citiem, kuri man ir tuvi?

Iesaku pamēģināt:

1.Meditēt vai lūgties un meklēt atbildes pašam sevī, lai atrastu savu mērķi vai slēptos nodomus savos sapņos.

2. Pastaigāties vai pamēģināt enerģiskākus vingrojumus. Nav nekā labāka par aktīvām darbībām, lai pamodinātu un uzmundrinātu veco enerģiju.

3. Pārlādēt savu mugurkaulu. Tā ir mūsu ķermeņa galvenā ass, un vislabākais veids cīņai ar nogurumu – uzmodināt mūsu vissvarīgāko asi. Jūs to varat izdarīt , sēžot meditatīvā pozā vai izpildot mugurkaula pagriezienus. Stingri nostājieties, it kā ieaugot zemē, plecu platumā, paceliet izstieptās rokas plecu augstumā, un pēc tam tās groziet uz vienu un otru pusi. Dariet to 1-3 minūtes, un jūs sajutīsieties mundrāki.

4.Izmantojiet ēteriskās eļļas aromātiskajā lampā vai pulverizatorā. Pamēģiniet citronu ar tā atsvaidzinošām īpašībām vai rozmarīnu, lai attīrītu un atdzīvinātu prātu.
Nepareiza elpošana

Ko var izmainīt elpošana? Atbilde: visu.

Vārds angļu valodā “spirit”(gars) ir radies no vārda latīņu valodā “spiritus”, kas nozīmē “elpošana”. Mūsu stāvoklis saistīts ar mūsu elpošanu. Nepareizā elpošana var būt dažāda, no paviršas, pārtrauktas, līdz dziļai un smagai, bet atšķirīgai no mierīgas dziļas elpošanas.

Nepareiza elpošana var būt par iemeslu daudziem dažādiem stāvokļiem: piemēram, nemiera, naida un stresa.

Jautājumi izskatīšanai:

1. Kādās situācijās mūsu dzīvē es izjūtu bailes, naidu vai aizvainojumu?

2. Kur manā ķermenī es jūtu sasprindzinājumu?

3. Kādas manas daļas prasa manu īpašu uzmanību?

Piedāvāju pamēģināt:

1. Ja jūs konstatēsiet, ka jums ir naids, piedodiet. Piedodiet dziļi un pilnībā. Pastāv daudz paņēmienu tikt galā ar savu naidu, piedot un pieņemt.

2.Praktizējiet elpošanu ritmā 4-7-8. Atslābiniet savu ķermeni, ieelpojiet ar vēderu, skaitot līdz 4, aizturiet elpu līdz 7 un izelpojiet. Kādā no momentiem jūsu plaušas būs pilnībā attīrītas no gaisa. Atkārtojiet vairākas reizes.

3. Tie, kas izjūt stresu vai nemieru, ieejiet vannā ar angļu sāli (magnēziju) un ēteriskām eļļām. Sāls, kas satur magniju, rada mīkstinošu un nomierinošu ietekmi. Analoģiskā veidā ēteriskās eļļas var radīt lieliskus efektus.

Pamēģiniet lavandu (nomierinošs), ģerāniju ( možumam un psihisku noviržu profilaksei), fenheli ( pret sevis žēlošanu), eikaliptu ( uzlabot asinsriti un elpošanu).


Sarežģījumi ar uzmanības koncentrāciju

Mēs dzīvojam sabiedrībā un dzīvojam daudzos virzienos, bieži vien, uz mantām, kam realitātē mūs nemaz nebūtu jāuztrauc.

Daudzi no mums seko daudziem “spožiem”mērķiem ik katrā dienā, ka mēs pastāvīgi izjūtam apjukumu un zināmā mērā kustības virziena zaudējuma sajūtu.

Jūs varat uztraukties par visām šīm lietām, ar ko jūs nodarbojaties, bet, pēc vienkārša matemātiska aprēķina, diennaktī ir tikai 24 stundas, un jūs nevarēsiet aptvert visu pasauli.

Jautājumi izskatīšanai:

1. Kādi virzieni ir lieki?

2. Kādas ir manas galvenās prioritātes šonedēļ, šajā mēnesī, šogad?

3. Kurā dienā es varu iedalīt vairāk telpas sev, lai vienkārši būtu?

Iesaku pamēģināt:

1. Saudzīgi izturieties pret savu laiku. Laiks maksā dārgi, un mēs bieži vien to tērējam tukšā.

Plānojot savu laiku, izmantojiet dienasgrāmatu vai mobilo pielikumu uzskaitei un savu projektu atzīmēšanai.

2. Pamēģiniet vizualizāciju un meditāciju. Radiet 50 minūšu “produktīvos periodus” katrai darba stundai. Pēc tam izdariet nelielus pārtraukumus uz 5-10 minūtēm un vizualizējot no sākuma līdz galam, kā paies jūsu tuvākā stunda. Ja jūs to nevarat izdarīt ik stundu, varat izmēģināt rīta meditāciju katras darba dienas sākumā un iztēlojieties savu visspilgtāko dienu.

3. Ierīvējiet piparmētru eļļu deniņos. Piparmētras veicina uzmanības koncentrāciju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Šodien 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Vakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017