5 radniecīgu dvēseļu tipi, kurus Jūs satiksiet savā dzīvē

Advertisement
Advertisement

Kad mēs runājam par radniecīgām dvēselēm, mēs iedomājamies cilvēku, kuru mēs visi meklējam. Tas ir cilvēks, kuru mēs satiekam un uzreiz saprotam, ka tas ir viņš. Mēs iemīlamies, kļūstam nešķirami un varam saprast viens otru bez vārdiem. 

 

Lai gan radniecīga dvēsele, kas ir mūsu īstā mīlestība, pastāv, savā ceļā mēs sastopamies arī ar citiem radniecīgu dvēseļu tipiem. Mēs tās satiekam, kad vismazāk to gaidām, bet tad, kad tās mums ir visvairāk vajadzīgas.


Šīs attiecības var izbeigties un sāpināt, katra no tām var mūs izmainīt un daudz iemācīt.


Kādā no dzīves momentiem Jūs satiksiet šos piecus radniecīgo dvēseļu tipus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Dvēsele - svešinieks

Dvēsele - svešinieks – tas ir cilvēks, kuru mēs satiekam nejauši. Iespējams, Jūs nokļuvāt vienā autobusā, lidmašīnā vai vienkārši gājāt pa ielu un viņu sastapāt. Kad Jūs satiekat svešinieku ar radniecīgu dvēseli, Jūs uzreiz sajūtat, ka viņu atpazināt, bet nesaprotat, kā. Iespējams, ka tas ir kāds no Jūsu pagājušās dzīves. Jūsu kontaktēšanās var būt pavisam īsa, bet viņš dalās ar Jums gudrībā, kuru vajag uzklausīt. Tie var būt atzīšanās vārdi, pagrūdiens vajadzīgā virzienā un komforta sajūta.
2. Dvēsele - dziedējošs spēks

Šis cilvēks - draugs, kas parādās ar noteiktu mērķi. Viņš parādās, kad Jums viņš ir visvairāk vajadzīgs un pasniedz Jums vērtīgu dzīves mācību.

Jūsu dziedējošā radnieciskā dvēsele sajūt sāpi, kura Jums ir, un paliek Jums blakus, lai palīdzētu dziedēt dvēseliskas rētas.

Šāds attiecību vai draudzību tips attīstās ļoti ātri. Ja arī attiecībām nav lemts turpināties, šis cilvēks nāca jums palīgā, kad Jūs bijāt izmisumā, tāpēc Jūs viņam būsiet vienmēr viņam pateicīgi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Šodien 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Vakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017