6 lietas, ko nekad nevajag darīt priekš vīrieša.

Advertisement
Advertisement

Par to viņš pārstās jūs cienīt…

 

Mīlēt nav liegts, upurēt sevi mīļotajam – stingri ārkārtas situācijās! Mēs stāstām par to, ko nekad un nekādā gadījumā nevajag darīt priekš vīrieša, ja jums ir ieplānots palikt ar viņu uz ilgu laiku un būt bezgalīgi laimīgai.

Raksta turpinājums - lapa #1
Palīdzēt finansiāli

Pat ja jūsu izredzētajam ir caurums maka vietā, no darba viņu atlaida, bet citu viņš it kā nevar atrast, iegaumējiet: darbu var atrast vienmēr un, ja vīrietis domā ne tikai pašrealizēties, bet vēl arī apgādāt ģimeni, var, galu galā, arī par krāvēju pastrādāt pirms pasaules slavas iekarošanas. Bēda ir tāda, ka, ja jums kļūs par paradumu mīļotajam dot lielas summas, agrāk vai vēlāk tas beigsies ar traģēdiju – jums nāksies sākumā atrast otru, pēc tam trešo darbu, bet mīlestības, ticiet mums, no tā jūsu dzīvē vairāk nekļūs.

Dāvināt dārgas dāvanas

Vai atceraties O’Henri stāstu ‘Gudro dāvanas’, kurā galvenā varone pārdeva matus, lai nopirktu vīram ķēdīti pulkstenim, bet vīrs savukārt, pārdeva to pašu pulksteni, vēloties uzdāvināt sievai matu saspraužu komplektu? Matus apgriezt jums, protams, neviens neliek, bet dāvanām tomēr jābūt līdzvērtīgām. Nav jēgas mīļotajam pasniegt pitona ādas portfeli vai vēl sliktāk – pirkt automašīnu, ja viņš jūs apdāvinās ar kārtējo virtuves kombainu.

Pirmkārt, mēģinājums iekarot vīrieti ar naudu, visdrīzāk pie panākumiem nenovedīs, ja tas, protams, ir īsts vīrietis – tieši otrādi, ar dārgām dāvanām jūs varat viņu atgrūst, it īpaši, ja viņš tādu greznību atļauties nevar. Otrkārt, ja jums gadījies negodprātīgs stiprā dzimuma pārstāvis, mīlestība var pārvērsties par izmantošanu.
Žēlot viņu

Ilgu laiku Interneta plašumos klejoja ironisks teksts par raudošiem vīriešiem. Sak, ja jūsu vīrietis raud, paplikšķiniet viņam pa plecu, bet, ja viņš turpinās liet asaras arī pēc tam – nopērciet savam izredzētajam pamperus. Lai cik dīvaini, realitātē šie padomi tiešām darbojas. Ne tādā mērogā, protams. Problēma ir tāda, ka atšķirībā no mūsu cilvēces pusītes, vīrietis par viņa žēlošanu mīlestību neizjūt.

Tas ir, vienkāršāk runājot, par dzīvi viņš žēlosies jums, kā arī puņķus tīt ap dūri, īdēt, vaidēt – jūsu klātbūtnē, bet izklaidēties un, kas ir raksturīgi, precēties – ar citām. Mūsu problēma ir tāda, ka mums mūžīgi liekas, it kā sūdzības – tās ir dziļu attiecību pazīme, jūs viņu - nelaimīgu un vientuļu – velkat laukā no izmisuma bezdibeņa. Atcerieties bēdīgi slaveno Nāriņu – Princi izglāba viņa, bet viņš apprecējās taču ar citu!

Izteikt frāzi ‘bet es taču tev teicu’

Pat ja jums simtreiz ir taisnība. Pat ja jums ir taisnība miljons reižu un jūs viņu brīdinājāt, sargājāt un sacījāt, kā vajadzēja, bet viņš iedrošinājās jūs nepaklausīt. Nav nekā vairāk provokatīvāka par jūsu frāzi ‘ bet es taču tev teicu’. Pirmkārt, jūs izrādījāties gudrāka par viņu, otrkārt, jūs viņam uz to norādījāt. Ļoti netaktiski! Esiet pārliecināti, tagad jūsu mīļotais, droši vien, apvainosies, vēl vairāk – visticamāk tuvākajā laikā jums atgādinās savu kaitinošo kļūdu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 22:40 14.11mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 21:20 14.11mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017