6 visbīstamākās un “aukstākās” zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Lai kā jūs censtos izrādīt draudzību un atvērtību, starp apkārtējiem vienmēr būs cilvēki, kuri nevēlēsies jums tuvoties. Šīs Zodiaka zīmes izskatās biedējoši vai atsvešināti, “aukstas” un nepieejamas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Lauva (23. jūlijs - 22. augusts)

Ja nepieciešams, Lauva var būt ļoti nežēlīga, un viņa nežēlība ir ļoti bīstama. Viņš ir pārliecināts par to, kam viņš tic, un šajā ziņā viņš ir nesatricināms. Lauva ir pārliecināts par sevi un zina, ko viņš var. Lauvām ir lieliska pašvērtējuma izjūta, un tas izbiedē cilvēkus, kas nav pārliecināti par savām spējām.

Jaunava (23. augusts - 22. septembris)

Zināšanas var biedēt, un Jaunava to zina. Viņa nejauši liek citiem cilvēkiem justies neērti. Tas var atturēt citus no sazināšanās ar Jaunavu. Turklāt Jaunava var kritizēt citus, un šis subjektīvais spriedums var arī atgrūst cilvēkus no Jaunavas.
Skorpions (23. oktobris - 21. novembris)

Skorpions ir ļoti intensīvs un noslēpums, tāpēc tas jums neatvērsies uzreiz. Jūs nevarat aprēķināt Skorpiona reakciju, lai kā jūs censtos to darīt. Viņš var eksplodēt no dusmām, kad jūs sakāt viņam nevainīgus melus, bet paliks pilnīgi mierīgs, ja jūs sabojāsiet viņa automašīnu. Kopā ar Skorpionu nekad nedrīkst atslābināties.

Vērsis (20. aprīlis - 20. maijs)

Vērsis ir ļoti noslēgts, jo īpaši tad, ja sevi uzskata par kaut ko ļoti labu. Ja viņš ir pārliecināts par savu viedokli, viņu nevar pārliecināt. Neviens nevar tuvoties vērsim, ja viņa nāsīs ir piepūstas aiz spīta vai dusmām. Tie nav tādi, lai kaut kam ļautu pāriet, tie ir tādi, kas visu piefiksē, līdz beidzot eksplodē dusmās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Aizvakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Aizvakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017