6 visbīstamākās un “aukstākās” zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Lai kā jūs censtos izrādīt draudzību un atvērtību, starp apkārtējiem vienmēr būs cilvēki, kuri nevēlēsies jums tuvoties. Šīs Zodiaka zīmes izskatās biedējoši vai atsvešināti, “aukstas” un nepieejamas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Lauva (23. jūlijs - 22. augusts)

Ja nepieciešams, Lauva var būt ļoti nežēlīga, un viņa nežēlība ir ļoti bīstama. Viņš ir pārliecināts par to, kam viņš tic, un šajā ziņā viņš ir nesatricināms. Lauva ir pārliecināts par sevi un zina, ko viņš var. Lauvām ir lieliska pašvērtējuma izjūta, un tas izbiedē cilvēkus, kas nav pārliecināti par savām spējām.

Jaunava (23. augusts - 22. septembris)

Zināšanas var biedēt, un Jaunava to zina. Viņa nejauši liek citiem cilvēkiem justies neērti. Tas var atturēt citus no sazināšanās ar Jaunavu. Turklāt Jaunava var kritizēt citus, un šis subjektīvais spriedums var arī atgrūst cilvēkus no Jaunavas.
Skorpions (23. oktobris - 21. novembris)

Skorpions ir ļoti intensīvs un noslēpums, tāpēc tas jums neatvērsies uzreiz. Jūs nevarat aprēķināt Skorpiona reakciju, lai kā jūs censtos to darīt. Viņš var eksplodēt no dusmām, kad jūs sakāt viņam nevainīgus melus, bet paliks pilnīgi mierīgs, ja jūs sabojāsiet viņa automašīnu. Kopā ar Skorpionu nekad nedrīkst atslābināties.

Vērsis (20. aprīlis - 20. maijs)

Vērsis ir ļoti noslēgts, jo īpaši tad, ja sevi uzskata par kaut ko ļoti labu. Ja viņš ir pārliecināts par savu viedokli, viņu nevar pārliecināt. Neviens nevar tuvoties vērsim, ja viņa nāsīs ir piepūstas aiz spīta vai dusmām. Tie nav tādi, lai kaut kam ļautu pāriet, tie ir tādi, kas visu piefiksē, līdz beidzot eksplodē dusmās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 22:40 14.11mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 21:20 14.11mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017