6 zodiaka pāri, kas sader kopā vislabāk

Advertisement
Advertisement

Ir par ko padomāt. Zvaigžņu svētība.


Astroloģija var paredzēt, cik labas būs attiecības starp konkrētajām zodiaka zīmēm. Protams, izvēloties, mēs bieži vadāmies pēc sirds un emocijām, nevis horoskopiem. Bet zodiaka zīme joprojām nosaka cilvēka dabu, un, ja cilvēki pēc rakstura papildina viens otru, pat pēc konfekšu-ziedu perioda viņi varēs dzīvot laimīgi daudzus gadus. Šie 6 pāri ir vislabāk piemēroti viens otram, un biežāk nekā citi, radīs harmonisku un spēcīgu savienību.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Skorpions un Svari.

Gan Skorpions, gan Svari ir ar kaislīgiem raksturs. Tāpēc tie ir lieliski draugi un partneri. Svariem patīk, kad tiem dzenas pakaļ, un Skorpions dzimis vajātājs. Turklāt Skorpionam nepieciešams padoms un Svari - labākais konsultants. Tādējādi abi partneri apmierina viens otra vajadzības.

2. Zivis un Vēzis.

Zivis un Vēzis ir divas visspēcīgākās zodiaka zīmes. Viņiem ir arī labi attīstītas intuitīvās prasmes. Tāpēc viņi labi saprot otru. Simpātijas rodas jau pirmajā tikšanās reizē.

Zivis un Vēži līdzsvaro viens otru. Kamēr Zivis jūt visu un darbojas fundamentāli, Vēzis attīsta radošumu un intuitīvās spējas. Šo zīmju cilvēkiem ir ļoti līdzīgas intereses un viņi saprot viens otra problēmas.
3. Strēlnieks un Auns.

Kad Strēlnieks un Auns satiekas, dzirkstele ir neizbēgama. Šie divi cilvēki vēlas domāt viens par otru, organizēt braucienus un pārrunāt visus dīvainos faktus par Visumu, kas viņus ieinteresējuši. Šie divi ir intelektuāli radnieciskas dvēseles.

Viņi ir gan mērķtiecīgi, gan ar stipru gribasspēku. Bet tie netraucē viens otru, lai sasniegtu mērķus. Un mīlestības attiecības starp tām nezaudē savu intensitāti.

4. Dvīņi un Ūdensvīrs.

Dvīņi un Ūdensvīrs ir kā magnēti. Viņus piesaista pretstati. Tie ir dažādi - kamēr Dvīņi apjukuši un neizlēmīgi, Ūdensvīrs mērķtiecīgs un savākts tā, ka tad, kad tie nāk kopā, tie rada līdzsvaru viens otra dzīvē. Dvīņi nomierina Ūdensvīru, savukārt Ūdensvīrs paver ceļu Dvīņiem.

Šī savienība parasti ir veiksmīga, jo ar visām atšķirībām šiem zīmēm ir līdzīgi mērķi; viņi abi vēlas dzīvot laimīgu un interesantu dzīvi. Lai gan viņiem var būt atšķirīgi uzskati par to, kā viņi var sasniegt savus mērķus, viņi abi savā starpā paļaujas viens uz otru.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019