7 indigo pazīmes: pārbaudiet, iespējams, Jūs esat viens no viņiem

Advertisement
Advertisement

Iespējams, Jūs esat viens no viņiem!


70-o gadu beigās parādījās informācija par tā saucamajiem indigo bērniem. Sakarā ar daudziem pārpratumiem un maldīgiem uzskatiem sabiedrībā, radās maldīgs uzskats par to, kas ir šie bērni un kādi tie ir. Izrādās, daži no viņiem spēja attīstīt savas unikālās spējas, bet pārējie tā arī neuzzināja, ka viņi ir īpaša rase. Pārbaudiet, iespējams, Jūs esat to skaitā. Indigo - unikāli. Tiek uzskatīts, ka šīs “jaunās rases” cilvēki sāka parādīties 50-0 gadu beigās. Bet plašu popularitāti termins ieguva 90-os gados. Lūk, 7 pazīmes, kas atšķir cilvēku indigo.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņi meklē atbildes

Indigo ir zinātkāri. Viņiem nav noslieces ticēt kaut kam vienkārši tāpat. Bērnībā viņi vecākiem uzdod jautājumu pēc jautājuma, nokaitinot viņus līdz baltkvēlei un liekot apzināties, ka viņu zināšanas par pasauli ir minimālas. Pieaugušie indigo, tāpat, cenšas visā atrast jēgu, īpaši viņus uztrauc globālās cilvēces un visuma problēmas.

2. Viņi neseko noteikumiem

Indigo nav autoritāšu, kurus nosaka vadība. Viņi necieš brīvības ierobežojumus un saceļas pret bezjēdzīgiem noteikumiem, aizliegumiem un tabu, kas ir pieņemti sabiedrībā. Indigo necieš netaisnību, izsakās pret katru mēģinājumu sadalīt sabiedrību un dod priekšroku strādāt cilvēces labā vai aizsargāt apkārtējo vidi.
Foto: licdn.com
3. Viņi - empāti

Indigo ārkārtēji augsts līdzcietības līmenis. Svešu sāpi viņi izjūt kā savu. Viņi ir spējīgi just līdzi, bieži vien atvieglojot ciešanas, tās uzņemoties. Tas bieži notiek nerēķinoties ar viņu veselību un emocionāliem spēkiem. Zinot par šādu savu īpašību, viņi cenšas jebkādā veidā norobežoties no negatīvām ziņām, sarunām vai dramatiskām filmām. Redzēt svešas ciešanas viņiem nav izturami.

4. Viņi izjūt savu saikni ar dabu

Indigo izjūt savu saikni ar dabu. Viņi neslēpj savu mīlestību pret augiem, ciena katru mazu un lielu dzīvu būtni. No dabas viņi smeļ spēkus un iedvesmu, instinktīvi zinot, kā uzvesties ar dzīvniekiem un augiem, bet tie, savukārt, no viņiem nebaidās. Indigo ļoti rūpējas par apkārtējo vidi un cenšas izdarīt labus darbus planētas labā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Aizvakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017