7 lietas Jūsu mājās, kas var būt par vēža iemeslu!

Advertisement
Advertisement

Vairums cilvēku dzīvo un tic tam, ka viņu māja- visdrošākā vieta, kas aizsargā viņus no visām briesmām, kas sastopamas ārpus mājas. Bet viņiem ir jāzina, ka vairums parastu līdzekļu mājas uzkopšanai satur vīrusus, kas var izsaukt saslimšanu ar vēzi. Valstij slikti kontrolējot, šodien uz letēm var atrast vairums līdzekļu mājas uzkopšanai, kuri satur tādas ķimikālijas, kā formaldehīdi, nitrobenzols, metilēna hlorīds un naftalīns, kā arī, toksīni, kas iedarbojas uz reproduktīvo funkciju.

 

Mēs nedomājam par to, lai pārbaudītu šo produkciju, jo tā ir brīvi pieejama veikalos.


Jūs varat atrast milzīgus produktu sarakstus, kas kaitē Jūsu veselībai, bet, lai ekonomētu Jūsu laiku, mēs sagatavojām to produktu, kas var izraisīt vēzi, sarakstu, un kurus Jums nav ieteicams lietot.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Gaisa atsvaidzinātājs.
Gaisa atsvaidzinātāju lieto mūsdienās katrā mājā, un cilvēku, kas izmanto šo produkciju, ar katru dienu paliek aizvien vairāk. Katru reizi, kad Jūs ieelpojat nesvaigu gaisu, Jūs izmantojat gaisa atsvaidzinātāju, tādā veidā, saindējat savu organismu. Aptauja parādīja, ka 32% bērnu mājās, kur gaisa atsvaidzinātāju izsmidzina katru dienu, cieš no caurejas vairāk, nekā bērni, kuru mājās gaisa atsvaidzinātāju neizmanto.
2. Aromātiskās sveces
Šādas sveces patīkami smaržo, un ar vienu sveci pietiek diezgan ilgam laikam. Tomēr, tāpat kā gaisa atsvaidzinātāji, tā arī šādas sveces ir toksiskas. Amerikāņu Drošu patēriņa preču komisijas pētījumi parādīja, ka gandrīz puse no šīm svecēm, kas tiek tirgotas, satur svina stiepli deglī, kas var izraisīt hormonālas izmaiņas, uzvedības traucējumus un citas veselības problēmas. Ja Jūs gribat, lai Jūsu mājās vienmēr būtu patīkama atmosfēra, kas nekaitē Jūsu veselībai, izvēlieties sveces no bišu vaska ar kokvilnas degli.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 22:40 14.11mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 21:20 14.11mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017