7 lietas Jūsu mājās, kas var būt par vēža iemeslu!

Advertisement
Advertisement

Vairums cilvēku dzīvo un tic tam, ka viņu māja- visdrošākā vieta, kas aizsargā viņus no visām briesmām, kas sastopamas ārpus mājas. Bet viņiem ir jāzina, ka vairums parastu līdzekļu mājas uzkopšanai satur vīrusus, kas var izsaukt saslimšanu ar vēzi. Valstij slikti kontrolējot, šodien uz letēm var atrast vairums līdzekļu mājas uzkopšanai, kuri satur tādas ķimikālijas, kā formaldehīdi, nitrobenzols, metilēna hlorīds un naftalīns, kā arī, toksīni, kas iedarbojas uz reproduktīvo funkciju.

 

Mēs nedomājam par to, lai pārbaudītu šo produkciju, jo tā ir brīvi pieejama veikalos.


Jūs varat atrast milzīgus produktu sarakstus, kas kaitē Jūsu veselībai, bet, lai ekonomētu Jūsu laiku, mēs sagatavojām to produktu, kas var izraisīt vēzi, sarakstu, un kurus Jums nav ieteicams lietot.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Gaisa atsvaidzinātājs.
Gaisa atsvaidzinātāju lieto mūsdienās katrā mājā, un cilvēku, kas izmanto šo produkciju, ar katru dienu paliek aizvien vairāk. Katru reizi, kad Jūs ieelpojat nesvaigu gaisu, Jūs izmantojat gaisa atsvaidzinātāju, tādā veidā, saindējat savu organismu. Aptauja parādīja, ka 32% bērnu mājās, kur gaisa atsvaidzinātāju izsmidzina katru dienu, cieš no caurejas vairāk, nekā bērni, kuru mājās gaisa atsvaidzinātāju neizmanto.
2. Aromātiskās sveces
Šādas sveces patīkami smaržo, un ar vienu sveci pietiek diezgan ilgam laikam. Tomēr, tāpat kā gaisa atsvaidzinātāji, tā arī šādas sveces ir toksiskas. Amerikāņu Drošu patēriņa preču komisijas pētījumi parādīja, ka gandrīz puse no šīm svecēm, kas tiek tirgotas, satur svina stiepli deglī, kas var izraisīt hormonālas izmaiņas, uzvedības traucējumus un citas veselības problēmas. Ja Jūs gribat, lai Jūsu mājās vienmēr būtu patīkama atmosfēra, kas nekaitē Jūsu veselībai, izvēlieties sveces no bišu vaska ar kokvilnas degli.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Aizvakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Aizvakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017