7 paradumi, kas jūs ieprogrammē uz nabadzību.

Advertisement
Advertisement

Jūs paši sevi ieprogrammējat uz nabadzību!


Turieties tālāk no paradumiem, kuri ietekmē jūsu smadzeņu stāvokli un īstenībā ieprogrammē jūs uz nabadzību! Zinātnieki noskaidrojuši, kādi paradumi cilvēkus programmē uz nabadzību.


Daži paradumi ietekmē smadzeņu fizisko stāvokli un faktiski programmē cilvēku uz nabadzību. Lūk, paradumi, no kuriem jums jāturas pa gabalu, izslēgt no savas dzīves, izvairīties, tā kā tie programmē uz nabadzību:

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: net.au
1. Žēlot sevi.

Ja jūs pastāvīgi žēlojaties par dzīvi un piedevām neko nevēlaties darīt sava stāvokļa uzlabošanai, tad par naudu varat pat nesapņot. Jūs peldaties personīgā žēlošanā, tajā pat laikā varētu atmest visus pārdzīvojumus un ķerties pie lietas!

2. Attālināties no radiniekiem.

Ja jūs domājat, ka atdaloties no ģimenes, kļūsiet bagātāki, tad tie ir maldi. Jūs varat iedzīvoties labklājībā, bet gala rezultātā jūs izdarītu daudz labāk, ja cienītu radnieciskās saites, kur katrs palīdz un atbalsta viens otru.
Foto: co.za
3. Darīt nemīlamu darbu.

Lai kā jūs necenstos darbā, bet, ja tas neiet pie sirds, kādā brīdī pat nauda pārstās sagādāt prieku. Tikai izvēloties savu īsto aicinājumu, varat tiešām kļūt bagāts un veiksmīgs.

4. Tērēt vairāk nekā pelnīt.

Ja jūs skraidīsiet pa bodītēm un atstāsiet tur visu algu, tad pēc tam nebrīnieties, ka jums nepietiek naudas pat ēdienam. Iemācieties pareizi pārvaldīt savas finanses.

5. Krist panikā, kad beidzas nauda.

Īsteni bagātnieki nekad nepārdzīvo par rītdienu, jo nauda nav galvenais viņu dzīvē. Būtība ir tāda, ka jums jāpriecājas par to, ka jums ir nevis par to, ka jūs to esat ieguvuši, pateicoties lielām summām.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017