8 iemesli, kāpēc īstais vīrietis nekad nekrāps!

Advertisement
Advertisement

Cik daudz pasaulē ir puišu, bet, cik maz ir īstu vīriešu... Mani kaitina tie muļķīgie tēviņi, kas tēlo īstus vīriešus. Jūsu kļūdas man maksāja stipras un patiesi perspektīvas attiecības ar ļoti labām meitenēm. Tāpēc, ka jūs savas dzīves laikā piekrāpāt un sadragājāt daudzām sirdis, liekas, pasaulē vairs nepalika meiteņu, kuras ticētu puišiem.


Cik sevi atceros, es neesmu apkrāpis nevienu meiteni, un vispār, netaisos to darīt nākotnē. Diemžēl, daudzas meitenes uzskata, ka godīgi puiši- tas ir izmirstošs veids. Domāju, ka es neesmu vienīgais vīrietis, kas ir sastapies ar šo problēmu...
Esmu pārliecināts, ka ir daudz lielisku puišu, kuriem ir jānes visu to kļūdu, ko pēc sevis atstāja kaut kādi tizleni, krusts.


Diemžēl, krāpjot meitenes, tu izdari lāča pakalpojumu godīgiem puišiem, kuri vēlēsies veidot ar viņām nopietnas attiecības, un šī neticība vīriešu dzimuma pārstāvjiem var iesakņoties viņu apziņā uz ilgiem laikiem.


Zini, ko es tev gribu pateikt? Īsti vīrieši nekad nekrāps un nemānīs. Ceru, ka tu vēlēsies uzzināt, kāpēc:

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
№1. Īsti vīrieši, vispirms, ir emocionāli noturīgas personības.

Parasti mēs kļūstam par lieciniekiem tam, ka daudzas sievietes sastopas ar problēmu, kad viņas nevar kontrolēt savas emocijas. Tici, vīriešiem šis lietas ir daudz sliktākas... Tajā laikā, kad sievietes dalās ar pārdzīvojumiem ar citiem, vīrieši kļūst par savu emociju ķīlniekiem, jo viņus jau no bērnības mācīja būt noturīgiem un emocijas krāt sevī. Bet viss tā, kā zināms, līdz kādam noteiktam laikam...

Kad brīdī, kad pāra attiecības sāk pasliktināties, sieviete vienmēr var pasūdzēties draudzenēm vai paraudāt kāda vestītē, var sarīkot histēriju vai arī to pārdzīvot klusējot. Bet, vīrieši, es teiktu, vājie vīrieši, nokļūstot dažreiz šādā situācijā, izliekas, ka tas nekādā veidā neaizskar viņu jūtas.

Kas, parasti, no tā iznāk? Kad vīrieša pacietības kauss ir pilns, viņš meklē veidus, kur atstāt savas negatīvās emocijas. Mīļumiņš parasti sāk lietot alkoholu un cigaretes. Teikšu vairāk, tiklīdz ir beigušās attiecības, viņš uzreiz cenšas atrast meitenes, lai izklaidētos. Atšķirībā no šādiem kadriem, stipri vīrieši tiek galā ar savām emocijām ar pilnīgi pretējiem paņēmieniem un nekad neieslīgst galējībās.

№2. Īstiem vīriešiem pietiek spēku, lai turētu savu “draugu” biksēs.

Godājamie džentlmeņi, godīgi atzīstoties, man nav vēlēšanās stāstīt jums par to, bet, ko tur slēpt, mēs visi gatavi esam pārgulēt ar pirmo iepatikušos skaisto meiteni. Es nejokoju, burtiski, ar katru...

Īsts vīrietis diezin vai to darīs ar pirmo meiteni, kura pagadās ceļā. Ja tu vēlēsies seksu, kāpēc gan ar to nenodarboties ar to vienīgo, kura tev nav vienaldzīga.
№3. Īsti vīrieši nesatiekas ar meitenēm, kuras nemīl.

Bieži vien mēs satiekamies ar cilvēkiem, iespējams, un kādu nezināmu iemeslu dēļ neredzam savu nākotni. Tas nav tik briesmīgi, ja tu netici mīlestībai no pirmā acu uzmetiena. Bet daudzi puiši satiekas ar meitenēm tikai tādēļ, lai viņas izmantotu savām interesēm.

Īsti vīrieši saprot, ka meitenes- tās nav objekti, ar kuru palīdzību apmierinātu savas vēlmes. Kad vīrietis saprot, ka nemīl šo sievieti, un visdrīzāk, to neiemīlēs, viņš pārtrauc ar šo meiteni attiecības.


№4. Īsti vīrieši attiecas pret sievietēm ar cieņu.

Viņi, kopumā, attiecas ar cieņu pret visiem cilvēkiem, īpaši, ja tas skar viņu mīļoto sievieti. Krāpšana, pēc idejas, ir meli. Apmānot savu partneri, tu zaudē viņa uzticību un parādiet, ka tevi vispār neuztrauc viņa jūtas. Tu neuztver viņu kā pilnvērtīgu mīlnieku, draugu vai personību.

Krāpt - tātad, atzīt, ka tu esi labāks par savu partneri, tajā pašā laikā, ja tu tāds neesi. Esi modrs, puisi: zaudējot sievietes uzticību, tu nekad neiemantosi to atkal.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Aizvakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Aizvakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017