8 lietas, par ko jums nevajadzētu uztraukties, ja viņš patiešām jūs mīl

Advertisement
Advertisement

Ja kāds patiešām tevi mīlēs, tu to zināsi un sajutīsi. Un ja nē, tad pastāvīgi mocīsieties ar minējumiem.


Ir 8 lietas, par ko jums nevajadzētu uztraukties, ja viņš patiešām mīl. Ciešo attiecību noslēpums ir atklāta komunikācija. Tā mēs ļaujam viens otram saprast, cik mums ir svarīgs cilvēks. Un, ja cilvēks patiešām tevi mīlēs, jūs to zināsit un sajutīsiet. Un ja nē, jūs pastāvīgi mocīsieties ar minējumiem. Par nākamajām astoņām lietām jums noteikti nevajadzētu uztraukties, ja cilvēks jūs mīl:

Raksta turpinājums
Foto: wp.com
1. Viņš ciena jūs vai nē.

Mīlestība ir cieņas atvasinājums. Mēs nevaram mīlēt tādu cilvēku, kuru mēs necienām. Cienīt viedokli, jūtas, vēlmes un vajadzības. Mīlošs vīrietis ieklausās jūsu viedokli un vēlas apmierināt jūsu vajadzības.

2. Viņš uzskata jūs par skaistu vai nē?

Tas nav tikai fiziskais skaistums. Kad jūs mīlat cilvēku par to, kāds viņš ir, viss viņā kļūst skaists. Neviens vīrietis nedrīkst ļaut sievietei apšaubīt, ka viņam viņa ir skaista. Komplimenti un uzmanība ir panākumu atslēga.

3. Vai viņš jūs novērtē vai nē?

Šodienas aizņemtajā un stresa dzīvē mēs varam pazust darbā un lietās, tādēļ ir svarīgi pielikt pūles jūsu attiecībās. Cilvēks, neatkarīgi no tā, cik tas ir aizņemts, parāda, ka viņam svarīgs ir tas, ko jūs darāt ar viņu.

4. Vai esat viņa pūļu vērta vai nē?

Protams, ka esat. Un mīlošs vīrietis neliks jums šaubīties.
5. Vai viņš ar jums redz savu nākotni vai nē?

Ja viņš nopietni domā par jums, viņš plāno kopīgu nākotni. Neatkarīgi no tā, vai tā ir tuvākā nedēļas nogale vai vasaras brīvdienas, viņš lieto vietniekvārdu ”mēs”, lai skaidri redzētu, ka viņš jūs redz kopā ar viņu.

6. Vai viņš jūs atbalsta vai nē?

Kad vīrietis mīl sievieti, mīlestība ir beznosacījuma. Labos vai sliktos laikos, priekos vai bēdās, viņš būs kopā. Protams, ja vien jūs viņu nepiekrāpsiet.

7. Vai jūs varat viņam atklāties vai nē?

Mīļotais cilvēks iedrošinās jūs ar viņu atklāti sarunāties un godīgi dalīties ar jūtām. Viņš nenosodīs, nesmiesies un nestāstīs citiem.

8. Vai viņš tevi mīl vai nē?

Mīlestība nav pasīva emocijas. Tā ir sajūta, kas pārņem sirdi un izplūst no sirds, un to vienmēr var redzēt. Mīlestība ir izvēle, apzināti centieni veidot attiecības kopā.

Patika? Iesaki draugiem!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017