8 pazīmes, ka jūsu attiecības ir ilglaicīgas!

Advertisement
Advertisement

8 pazīmes tam, ka jūsu attiecības ilgs ilgi! Kā saprast, vai ir jēga cīnīties ar mīlestību? Pašā attiecību sākumā ir grūti saprast, kas jūs gaida perspektīvā - saliedēts mīlas tandēms, lai visiem ir ko apskaust vai kārtējā trauma ar nodevību, mantu dalīšanu un salauztām cerībām? Mēs esam sastādījuši pazīmju sarakstu, pēc kura var saprast, vai ir gaidāma laimīga nākotne attiecībās.


Tātad, 8 pazīmes attiecībās, kas ir lemtas veiksmei:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Vienādas vērtības

Nemēdz tā gadīties ka divi dažādi cilvēki tiektos uz vieniem mērķiem, tiem ir vienādi dzīves principi vai izpratne par to. Tieši tādēļ strīdi būs, jūs ne vienmēr spēsiet izprast viens otra skatienu uz dzīvi, rīcības motīvus, bailes vai aizvainojums. Un tomēr partneriem ir jāsakrīt prioritātēm - tas, kas abiem partneriem ir dzīves centrālais punkts: ģimene, karjera, radoša attīstība vai brīvprātīgs darbs. Ja vērtības nesakrīt - ģimene neizdosies.

2. Raksturu papildināšana

Pāros, kur partneri ir pārāk līdzīgi viens otram - ir lieliska savstarpēja sapratne, bet nav atbalsta. Viņiem sakrīt vājās puses - viņi abi ir pārāk emocionāli vai noslēgti, pārāk vieglprātīgi vai nopietni. Labāk viņiem šajā plānā vienam otru papildināt, tā pasargājot no nepareizām rīcībām, pārsteidzīgiem lēmumiem un emociju ietekmi.

Lai pārmērīgā viena vieglprātība pārsegtos ar otra dziļumu, emocionālais sprādziens noslāpētos ar otra mierīgumu, kompleksi koriģētos ar atklātību, loģika tiktu sašķaidīta ar ētiku un tml.
3. Patstāvīga domāšana

Veselīgas attiecības paredz personīgu telpu un to, ka katram ir pašam savs viedoklis. Kad nav vajadzības apvienoties vienā veselumā, domāt vienas un tās pašas domas, abiem būt ar vienādām gaumēm un visu izlemt partnera vietā. Abiem pieaugušajiem cilvēkiem ir jāsaprot - viņi ir dažādi, viņu vēlmes un vajadzības var atšķirties, un tas ir dabīgi! Nav vajadzīgs visam pielāgoties, labāk būt kāds esi un atstāt šīs tiesības arī partnerim, cienot viņa robežas.

4. Vairāk kopēju iespaidu

Nav pietiekoši būt vienkārši blakus vai atbalstīt otrās pusītes aizraušanos. Laiku pa laikam ir jāizklaidē ikdienas rutīnu ar jauniem iespaidiem, atklāt kaut ko neparastu, izveidot nestandartu, un protams, darboties kopā!

5. Cieņa pret partnera apkārtējiem

Satikšanās ar viens otra draugiem un radiem - nav vienkārši pienākums, bet svarīga mīlestības sastāvdaļa, kas pierāda, ka partneris ir gatavs attiecībām. Konflikts ar partnera ģimeni provocē nesaskaņas pašā pārī. Vai mēs to gribam vai nē, radi ietekmē mūsu garastāvokli, domas un attiecības. Tieši tādēļ veiksmes atslēga - uzturēt kontaktus, pat tad, ja jūs ne īpaši viens otru mīlat.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Aizvakar 23:42Mārīte
bērnus dala, kā ā b o l u s - beidziet vien reiz s p ē l ē t i e s !
0 0 Aizvakar 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Aizvakar 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017