8 pazīmes, kas norāda, ka jūsu intuīcija darbojas labāk nekā 90% cilvēku

Advertisement
Advertisement

Vai jūs ieklausāties savā iekšējā balsī? Jūsu trešā acs redz visu? Vai ne gluži visu?


Cik bieži jūs uzticaties savai intuīcijai? Vai tā kādreiz ir piekrāpusi? Intuīcija ir sajūta, kas bieži palīdz mums izvairīties no nepatikšanām, palīdz risināt nopietnas problēmas. Nevajadzētu to ignorēt. Lūk 8 pazīmes, kas liecina, ka jūs esat spēcīgs empāts ar spēcīgu intuīciju:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Jūs redzat, kas notiks nākotnē. Jums tā var likties kā nejaušība. Bet patiesībā jums ir spēcīga intuīcija.

2. Jūsu sliktās priekšnojautas piepildās. Ja tas notiek visu laiku, tad jums ir noteiktas gaišreģa spējas. Tādas piemīt cilvēkiem ar labu intuīciju.

3. Jums ir spēcīga empātijas spēja. Jūs esat pārāk jutīgs pret citu cilvēku emocijām, ļoti labi saprotat viņu darbības un motīvus, spējat just līdz.

4. Vairumā gadījumu jūs saņemat to, ko vēlaties. Jūs ļoti viegli sasniedzat savus mērķus un vēlmes, citiem šim mērķim ir jāpieliek pastiprinātas pūles.
Foto: co.uk
5. Jums ir nepieciešams uzlādēties, jo īpaši pēc trokšņainas ballītes vai ilgas sarunas ar draugiem. Jums ir nepieciešams pavadīt kādu laiku vienatnē - tas palīdz jums piepildīties ar enerģiju jauniem sasniegumiem.

6. Jūs varat paredzēt, ko jūsu sarunu biedrs teiks vai dos nākamajā minūtē. Jūsu galā jau ir gatavs scenārijs tam, kas notiks.

7. Jūs redzat cilvēkiem cauri. Ne smaidi, ne komplimenti, nevar jūs maldināt. Jūsu pirmais iespaids gandrīz vienmēr ir pareizs.

8. Pat tukšā telpā jūs jūtaties neērti. Jums apkārt ir ļaužu jūra. Jums šķiet, ka dzirdat garāmgājēju domas, jūs zināt, ko viņi pārdzīvo, jūtat viņu emocijas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Vakar 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Aizvakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017