8 pazīmes tam, ka drīz jums būs nauda

Advertisement
Advertisement

Daudzi ticējumi ir seni un ievēroti laika gaitā.


Ja jūs neatlaidīgi strādājat, lai nodrošinātu sev cienīgu dzīvi, tad jums noteikti ir radies jautājums, kad jūsu centieni būs atalgoti.


Pastāv ir vairākas drošas pazīmes, ka Visums drīz vien sūtīs jums naudas atalgojumu.


Iespējams, šīs zīmes jums pateiks priekšā, kad labāk ir ieguldīt naudu vai uzsākt jaunu biznesu.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Pazīmes naudai

1. Jūs pastāvīgi sastopat skaitli 8

Vēsturiski tā ir ierasts, ka skaitlim 8 piedēvē svarīgu nozīmi. Piemēram, Ķīnā tas tiek uzskatīts par vienu visveiksmīgākajiem, un to saista ar veiksmi. Datumos 08.08.08 daudzi pāri nosaka kāzu dienu, bet mājas ar numuriem, kas satur 8, ir ļoti pieprasītas.

Interesanti, ka skaitļa 8 forma ir absolūti simetriska un simbolizē nemateriālās un materiālās pasaules līdzsvaru. Numeroloģijā skaitlis 8 ir saistīts ar naudu un varu.

Ja jūs sākat bieži ievērot skaitli 8 uz durvīm, telefona numuros vai automašīnu valsts numura zīmēs, tad jūs sagaida negaidīta finansiāla veiksme.
2. Jūs saņemsiet naudu konkrētā dienā

Pēc fen-šuj, ja jūs saņemat naudu kā dāvanu, tējas naudu vai vinnestu noteiktajā dienā, tad nākamajās nedēļās vai mēnešos jūs sagaida vēl lielāks ienākums.

Tā, ja jūs saņēmāt naudu pirmajā pilnmēness vai jaunā mēness dienā, tad drīzumā jūs sagaida pārticība.
3. Jūs gaidāt bērnu

Pēc sena ķīniešu ticējuma sieviete, kas gaida bērnu, tāpat, sevī nēsā labklājību. No tā ir radies ticējums, kas neiesaka spēlēt azartspēles ar sievieti, kas ir stāvoklī.

Sievietes klātbūtne piesaista jūsu dzīvē materiālus labumus. Tiek uzskatīts, ka ja jūsu sieva, draudzene vai māsa, atrodas stāvoklī, tad daļu no labklājības un veiksmes saņemsiet arī jūs.
4. Mājās parādījās kukaiņi

Protams, maz kuram patiks konstatēt savās mājās kukaiņus, bet kukaiņi brūnā krāsā, īpaši sienāži vai zirnekļi ir bagātības, kas drīz vien būs sagaidāma, simboli. Ķīnā, piemēram, atsevišķi cilvēki tur sienāžus būros, lai pievilinātu veiksmi un labklājību.

Bez tam, taureņi tumšā krāsā tiek uzskatīti par veiksmīgas karjeras vēstnešiem, un tas paredz arī algas palielinājumu.
5. Burbulīši kafijā

Ja jūs gribat uzzināt, kāds būs jūsu finansiālais stāvoklis tuvākajā laikā, ieskatieties savā kafijas tasītē. Tie uzskatīts, ka burbulīši kafijas dzēriena virspusē norāda uz pozitīvām pārmaiņām finansēs.

Ja jūs notvērāt kafijas burbulīšus ar karoti, un tie nesaplīsa, tad tā ir droša pazīme, ka jūs sagaida naudas atalgojums.
6. Jums ir daudz sīknaudas

Ja jums mājās ir daudz sīku monētu, piemēram, jūs tās turat krājkasītē, tad tas pievilina ievērojamu naudas papildinājumu jūsu dzīvē.

Pēc fen-šuj īpaši veiksmīgi turēt sīknaudu virtuvē. Pēc krievu ticējuma, monētas vajag turēt skapjos un somās, visā mājā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019