8 pazīmes tam, ka jūs apskauž.

Advertisement
Advertisement

“Skaudīgi cilvēki rada problēmu citiem, bet tajā pašā laikā moka paši sevi” – Viljams Penns.


Nav nekā sliktāka, kā sasniedzot panākumus, apzināties, ka apkārtējie neizjūt lepnumu par jums, bet drīzāk, kultivē sevī skaudību. Vēl vairāk, greizsirdīga attieksme var izprovocēt galēji nelabvēlīgu rīcību, īpaši, ja tas skar jūsu sasniegumus.

 

8 signāli tam, ka kāds blakus izjūt pret jums skaudības jūtas


Psihologs Stīvens Stosnijs saka, skaudības jūtas “liek jums domāt par vienu un to pašu atkal un atkal, un, jo varāk jūs to darāt, jo vairāk jūs attālinieties no realitātes. Emocijas rada pārliecinātības ilūziju, bet skaudība padara jūs pārliecinātu par savu pasaules uztveri.”


Mums katram nācies uz sevis izjust šo nepatīkamo emociju. Nepavisam nav vienkārši izjust, ka citi cilvēki jūs apskauž.


Mums raksturīgi kontrolēt personīgās jūtas, bet pār citu emocijām valdīt nav mūsu spēkos.

Raksta turpinājums - lapa #1
Prasme atpazīt skaudības pazīmes, palīdzēs iziet no nepatīkamās situācijas bez zaudējumiem.

1. Jums izsaka nepatiesus komplimentus.

Kad cilvēki sāk jūs apskaust, kā likums, pirmām kārtām viņi bārsta komplimentus. Tie var izskanēt kā samērā sirsnīgi, tā arī ar slēptu niknumu. Tomēr, kolīdz jūs iziesiet no istabas uz minūti, kā viņi tūlīt pat pārmetīs kažoku uz otru pusi.
Visdrīzāk, skaudīgi cilvēki var izlikties, ka neapskauž, ar to pa tiešo izpaužot savas emocijas. Vienīgā metode, kas var palīdzēt šajā situācijā, pašam sirsnīgi paslavēt skauģi, kad viņam kaut kas patiešām izdodas. Tāda attieksme cilvēkiem palīdzēs ieraudzīt jūsos labu un sirsnīgu cilvēku, apturēs viņu skaudību.

Filozofijas doktors un klīniskais psihologs Leon F. Zelcers saka:

“Kamēr jūs skaidri un gaiši nesapratīsiet citu cilvēku uzslavas vai glaimus, nav vērts viņu vārdus uztvert nopietni. Aiz visiem šiem komplimentiem var slēpties slepeni nodomi attiecībā pret jums. Tādā veidā jūs varēsiet novest līdz minimumam iespēju tam, ka viņu šķietami sirsnīgie komplimenti īstenībā var pārvērsties ne par ko citu kā divkosīgu attieksmi.”

2. Jūsu panākumus neuztver nopietni.

Galīgi nav svarīgi, ko jums izdevies panākt vai cik smagi jums nācies papūlēties, lai sasniegtu savu mērķi, jūsu skauģi vienmēr izturēsies tā, it kā jums vienkārši palaimējies.

Maģistrs M. Faruks Radvans teica:

“Cilvēki, kuri visvairāk mūs apskauž – ir tie, kuriem visvairāk nepieciešams tas, kas jums piemīt.”

Nav vērts viņiem pakļauties, visdrīzāk, tas tikai izprovocēs tikai negatīvas runas par jums. Turiet sevi rokās un nezaudējiet pārliecību. Nevajag savus panākumus izcelt skauģu priekšā, tā kā jūs tikai pastiprināsiet negatīvismu attiecībā pret sevi.
3. Izrāda savus sasniegumus.

Skaudīgi cilvēki, kā likums, paši mīl izcelt savus panākumus, turklāt lielākā mērā nekā viņi to pelnījuši. Tādi cilvēki vēl vairāk cenšas lielīties tieši tajā momentā, kad jūs svinat savus panākumus. Kā likums, skauģi pilnībā spēj paziņot par savu saderināšanos tieši jūsu kāzās.

Kas liek viņiem tā rīkoties? Visticamāk, viņi nav tik veiksmīgi kā jūs.

Bobs Blajs uzskata:

“Mūsu pasaulē vienmēr ir cilvēki, kuru galvas piepildītas ar negatīvām domām. Un nav obligāti par tiem, kurus viņi apskauž, bet arī par sevi, savu pieļaujamo nespēju mērķu sasniegšanā.”

Tādi cilvēki var patiesi izturēties pret savu uzvedību tikai tajos gadījumos, kad ir satraukti. Pamēģiniet viņiem izteikt patiesu uzslavu par to, ko viņiem izdevies pašiem sasniegt. Tam, lai izmainītu cilvēka uzvedības veidu, vislabāk viņam parādīt, kā to izdarīt, ar savu piemēru.

4. Jūs atdarina.

Cilvēki, kuriem ir tieksme uz skaudību, zemapziņā vēlas būt labāki nekā jūs vai cenšas jūs atdarināt. Tam, lai justos labāk, tādi cilvēki var imitēt jūsu komunicēšanas manieri vai apģērba stilu.

Tā vietā, lai satrauktos, pamēģiniet viņus iedvesmot iet savu ceļu. Mēģiniet viņus uzmundrināt tajā brīdī, kad viņi cenšas izdarīt kaut ko patstāvīgi. Parādiet viņiem: tam, lai būtu pats, nav nepieciešams atdarināt jūs.

5. Ar jums sacenšas.

Skaudīgiem cilvēkiem raksturīga pastāvīga cīņa par līdera pozīcijām tāpēc, ka viņi visu laiku dzenās pēc panākumiem.
Psiholoģe Melānija Grīnberga raksta, ka tādi cilvēki “var radīt briesmas, bet var būt pārāk augstprātīgi un vēlas būt labāki par citiem.”

Vēl jo vairāk, jums var rasties vēlēšanās nolikt skauģi pie vietas. Ja viņi pacentīsies uzsākt ar jums strīdu attiecībā par paaugstinājumu darbā, labāk pieturēties pie tādas frāzes: “Es ar tevi nesacenšos.” Ja neļausiet viņiem jūs ietekmēt, viņi zaudēs interesi par konkurenci ar jums.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017