9 pazīmes, ka Tu aizpildi viņa tukšumu, kamēr viņš nav atradis savu vienīgo

Advertisement
Advertisement

Ļoti sāp, kad Tevi izskata par īslaicīgu variantu, gaidot kaut ko nozīmīgāku... Lūk, dažas šīs situācijas pazīmes. Lai izvairītos no tādām situācijām, ieskatieties vērīgi pazīmēs, kuras liecina par to, ka Jūsu puisis izmanto Jūs kā “zirgu maiņas“ punktu ceļā uz savu patieso mīlestību:

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Plānu sastādīšanas neiespējamība

Atteikšanās runāt par nākotnes plāniem - galvenais brīdinājuma signāls. Daudzi cilvēki, kas izturas pret saviem partneriem kā pret tukšuma aizpildītājiem, var uzmanīgi apspriest visu, kas saistās ar attiecībām ar Jums, ja pat tie ir plāni par tuvāko nākotni ar Jums. Viņš vienkārši nav koncentrējies uz nākotni ar Jums. Ja arī Jūsu partneris taisnojas ar vārdiem “Es dzīvoju tagadnē” - neticiet šādiem komentāriem. Pēc idejas, tas parāda, ka Jūs neesat prioritāte, Jūs - vienkārši esat blakus, kad tas ir ērti.

2. Jūs - ķīlis

Ja Jūs sākāt satikties uzreiz pēc tam, kā viņš vai viņa ir pārtraukuši savas iepriekšējās attiecības, visdrīzāk, Jūs spēlējat ķīļa lomu, kas izsitu citu ķīli. Cilvēki bieži vien jūtas vientuļi pēc attiecību pārtraukšanas, un metas jaunās attiecībās, lai atvieglinātu sāpes un vieglāk pārdzīvotu šķiršanos. Problēma ir tajā, kā Jūs redz partneris, šādas attiecības var būt ļoti erotiskas un kaislīgas, bet tās nav ilglaicīgas. Ikviens, kurš tiekas ar jums pēc attiecību pārtraukšanas, iespējams, skatās uz Jums kā personīgā tukšuma aizpildītāju.

3. Jūs iestrēgāt

Jūs - ērta draudzene, bet ne nopietna investīcija. Viņš netērē enerģiju attiecībām, un Jūs vienkārši tiekaties, kad tas viņam ir ērti. Attiecībām ir jāprogresē, nevis jāpaliek uz vietas. Ja Jūs jūtat, ka Jūsu attiecībās nav progresijas, tātad, tas tā arī ir. Mīliet sevi un neļaujiet kādam sevi apspiest. Jūs esat pelnījusi labāko. Ticiet tam!
4. Jūs nekad neesat redzējusi viņa ģimeni

Viņš nekad neiepazīstinās Jūs ar cilvēkiem, kas ir svarīgi viņa dzīvē, ja arī jūs esat kopā jau kādu laiku. Neļaujiet viņam attaisnoties, kad Jūs jautājat par to, kad ieraudzīsiet viņa radiniekus. Viņam var būt daudz iemeslu tam, bet bez šī etapa jūsu kopējā nākotne nav iespējama. Ja ir pagājis gads, bet viņa mamma par Jums neko nav dzirdējusi - laiks celt trauksmi.

5. Viņš pastāvīgi aizņemts

Ja Jūsu partneris jūt, ka Jūs neesat vajadzīga vai neesat svarīga viņa dzīvē, viņš neatradīs Jums pietiekamu laiku savā sarakstā. Īslaicīgi partneri tiek uzskatīti kā nepieciešamība seksā vai tikmēr, kamēr neatradīs kaut ko labāku. Ja viņam nav laika priekš Jums - tātad, viņš izmanto Jūs seksam. Ņem visu savās rokās un izbeidz šīs indējošās attiecības.

6. Jums nav nopietnu diskusiju

Kad jums nav nopietnu sarunu, Jūs aizpildāt viņa tukšumus. Šajā apspriešanas sarakstā - sākot no aizvadītajiem svētkiem līdz nākotnes plāniem. Ja Jūs uzskatāt sevi par viņa meiteni, tad, diskusija par to, lai virzītu attiecības uz priekšu – nekas nenotiek, tātad Jūs esat īslaicīgs variants. To ir grūti atzīt, bet ja notiek šādi, esiet godīga pret sevi un rīkojieties savā labā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 1 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi
0 0 17:36 15.09Elizabete
galīgi garām man nesanāca nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017