9 veidu sievietes, kuras vīrieši nevēlas precēt

Advertisement
Advertisement

Vai kādreiz domāji, kādas īpašības nepieciešamas, lai kļūtu par līgavu? Vai tev ir draudzene, kuras puisis JOPROJĀM nebildināja savu draudzeni un tas velkas gadiem? Vai ir noteikts sieviešu tips, ko vīrieši izvairās precēt. Ja atbilde ir jā, tad tev jāizlasa šis raksts par 9 sieviešu tipiem, kurus vīrieši nevēlas precēt!


Ne katras attiecības ir perfektas, pēc pieredzes saku, ka laulība ir smags darbs. Tomēr laulību uzturēt stipru ir vieglāk nekā domājāt.

 

 

 

Raksta turpinājums
#1 Pavēlnieciska

Es zinu, ka daudziem vīriešiem patīk, ka sieviete viņam saka, kas jādara, bet ir trausla līnija starp dominanci un pavēlēšanu. Vīriešiem nepatīk, ka viņiem pavēl. Bet jebkurš vīrietis gan alfa, gan beta, kurus es pazinu, pateica man, ka viņiem nepatīk, ka viņu draudzene viņiem pavēl.
Un sievietes, kuras pilnībā kontrolē viņu dzīvi ir tieši tas tips, kuru viņi nevēlas apprecēt.
Atdodiet puišiem atpakaļ olas, kuras viņiem ir kopš dzimšanas.
#2 Apsēstās

Viņš zin, ka tu viņu mīli, bet nevajag viņam to visu laiku atgādināt. Ja tu visu laiku raksti viņam sms ar mīļvārdiņiem kā lāčuks, saulīte, vai arī atstāj visu laiku atstāj zīmītes viņa somā, tad jūs tiešām esat pārāk apsēsta.
Arī tad, ja jūs vēlaties zināt visu laiku 24 h diennaktī, kur viņš atrodas un čīkstat, kad viņa nav klāt, tad jūs tiešām esat apsēsta. Un viņš nevēlēsies precēt tādu sieviešu tipu. Vīriešiem vajag zināt, ka viņus mīl, bet vajag dot arī atelpu.
#3 Viņu mamma

Nesagrieziet viņa gaļas gabalu viņu vietā, netīriet viņa zobus vai arī neizturaties pret viņu kā pret bērnu. Īpaši publiski. Es redzēju, kā viena sieviete ar puisi pasūtīja Latte kafiju, laikam viņa Latte bija auksta un viņam sākās iesnas. Meitenei apnika to klausīties un viņa izšņauca viņam degunu. Tā bija pretīgākā lieta, kuru esmu redzējusi. Lēdijas, tādu sievieti vīrieši neprec. Viņam jau ir viena mamma, otru viņam nevajag. Un turiet viņu pa gabalu no guļamistabas.

#4 Viņa bijušo

Es uzklausīju daudzas sievietes, kuras juta greizsirdību pret drauga bijušajām sievietēm. Tas ir saprotams, man arī tā bija. Tu redzēji viņa iepriekšējo mīļāko un tagad tu viņu salīdzini ar sevi.
Problēma sākas, kad tu mēģini kļūt tāda pati kā viņa, kad tu sāc ģērbties kā viņa, runāt kā viņa, iet uz tām pašām vietām uz kurām gāja viņa un uzvesties tāpat kā viņa. Zini ko tas nozīmē? Tu kļūsti par viņu. Un drīzumā viņš tevi pametīs. Ir iemesls, kāpēc viņi vairs nav kopā un ir iemesls, kāpēc viņš ir kopā ar tevi. Esi tādā kāda esi.

#5 Nevaldāma un traka

Vīriešiem varbūt patīk gulēt ar nevaldāmajām un trakajām, bet viņi nekad ar tādām neprecēsies.
Tas nozīmē, ka vīrietis gatavs nostiprināt ģimeni, atrast stabilu darbu, veidot ģimeni un atrast mīlošu sievieti, pie kuras atnākt mājās. Tas nenozīmē, ka viņš grib pavadīt atlikušo dzīvi ar dzērājiem un svešiniekiem, vai arī ar sievieti, kuru vajag katru mēnesi izpestīt no cietuma.
Vīriešiem patīk trakas un nevaldāmas sievietes tikai gadījumos, kad viņam patīk būt vienam.
#6 Garlaicīga

Protams, apprecoties jums nedrīkst būt garlaicīgi katru dienu. Nav nekāda iemesla sēdēt uz balkona klausoties sienāžu dziesmas. Laulība ir mūžīga, tāpēc nevajag pavadīt šo laiku garlaikojoties. Ja jūs nevēlaties iedzert ar viņu alus kausu ik pa laikam, vai nevēlaties doties ceļojumā, tad jūs neesat tāda sieviete, ar kuru viņš grib pavadīt atlikušo dzīvi. Mūžība ir diezgan ilgs laiks.

#7 Psihopāte

Mēs visi zinām šādas sievietes. Kuras var pēc strīda aizdedzināt puiša mašīnas, vai arī būt tik greizsirdīga, ka sāks kauties ar jebkuru sievieti kas pietuvosies 100 m rādiusā.
Es atzīstu, ka neliels trakums nāk pa labu. Lielākā daļa puišu, ar kuriem es aprunājos, apgalvoja, ka sekss ar traku sievieti ir debešķīgs, bet viņi arī pieminēja, ka labprāt pieteiktos liecinieku aizsardzības programmā, nekā apprecētos ar tādu psihopāti.
#8 Depresīvās

Prieks ir tā vērts. Es zinu, ka mēs visi kādreiz kļūstam depresīvi. Bet tu nevari būt nelaimīgs visu laiku. Tas nav veselīgi un tas nav seksīgi, kā arī tas rada apgrūtinājumu tavam vīrietim.
Viņi nevar izturēt depresīvu sievieti divu iemeslu dēļ: Viņi nezin kā tev palīdzēt un otrkārt, viņi negrib palikt nelaimīgi kopā ar tevi.
Lielākais iemesls, kādēļ viņi negrib precēt nelaimīgas sievietes - viņi nezin, kā tev palīdzēt. Neviens vīrietis negrib visu dzīvi justies nožēlojams, jo nevar palīdzēt justies labāk.

#9 Kontrolētāja

Biežāk sastopamais sieviešu tips kuras vīrieši nevēlas precēt ir kontrolētājas. Paklausieties meitenes, mēs visas gribam rīkoties pareizi,bet bieži vien pareizs liekas tikai mūsu viedoklis. Tomēr dažreiz jums jāļauj savam puisim palīdzēt atrisināt situāciju.
Neviens vīrietis negrib precēt sievieti, kura kontrolē visu, kas viņai notiek apkārt. Šīs sievietes apsteidz pat sievietes, kuras ir kā "otras mammas". Viņš negribēs precēt sievieti, kura kontrolēs katru soli. Vīriešiem ir lepnums un tas ir jāsaglabā.

Esmu pārliecināta, ka jums katram ir savs stāsts, lūdzu padalieties komentāros un iesakiet saviem draugiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019