Alfa sieviete: ar ko tā atšķiras no visām pārējām sievietēm

Advertisement
Advertisement

Alfa sieviete: kā tā atšķiras no visām pārējām sievietēm. Pārbaudiet, vai jūs esat viena no viņām?


Laurela Tečere Ulriha reiz teica: `Pieklājīgas sievietes reti veido vēsturi`, un kopš tā laika šī frāze miljons reižu drukāta gan uz papīra, gan uz datora. Kaut arī šos vārdus katrs saprot savādāk, patiesībā tie ir veltīti sievietēm, kas padara pasauli labāku, jo nebaidās būt drosmīgākas un radošākas kā vairākums. Šeit ir 15 šādas sievietes pazīmes:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Galvenā prioritāte viņu dzīvē ir maksimāla bauda.

Viņa var būt viena, saderinājusies vai precējusies, bet Alfa sieviete pastāvīgi veido ap sevi apstākļus, no kuriem gūst bauda. Un dzīves baudīšanai bezbailīgās sievietes laimīgi piekrīt jauniem kursiem, ceļojumiem un mīlestībai, kad vien ir tāda iespēja (nevis izvairās vai meklē attaisnojumu).

2. Tās ir atvērtas un neatlaidīgas.

Viņas pirmās stādās priekšā tiekoties un pirmās uzņēmumā lūgs (pelnītu) algas pielikumu. Viņām nepatīk nīkuļot un veltīgi izniekot laiku.

3. Viņas ir pašpārliecinātas.

Pat tad, ja viņas ir labi zina par visiem saviem trūkumiem, Alfa sievietes zina, ka kopumā viņas ir neatvairāmas (bet ideāli cilvēki neeksistē).

4. Viņas ir apmierinātas ar dzīvi vienatnē, bet viņas ir gatavas attiecībām, kas padarīs viņas laimīgas.

Tas nozīmē, ka viņu dzīvē jau ir pietiekami daudz cilvēku, hobiju un interešu, bet viņas ir gatavas upurēt dažus no tiem jaunu cilvēku un lietu labā, kas viņām dos prieku.

5. Viņas mācās no savas pagātnes, bet neieciklējas tajā.

Pagātne ir jāatceras, lai mācītos no savām kļūdām, bet pēc mācības iegūšanas Alfa sievietes izmanto šīs zināšanas, lai uzlabotu savu dzīvi tagadnē un nākotnē.
6. Viņas izveido un aizstāv savas robežas.

Viņas neļauj nevienam ienākt savā ķermenī, telpā vai dvēselē. Un, ja kāds riskēs to izdarīt, viņš pilnībā saņems pēc nopelniem!

7. Viņas nebaidās aiziet dažās situācijās.

Ja draudzība, attiecības ar radiniekiem vai romāns ir tālu no ideāla, Alfa sievietes to vienmēr saprot, un, kad kļūst skaidrs, ka turpmāka attīstība nav paredzēta, viņas atstāj šīs attiecības aizmugurē un iet tālāk.

8. Viņām ir nepieciešamas fiziskas attiecības.

Tas nozīmē, ka viņām nepietiks ar zvanu, ziņu un video tērzēšanu. Protams, jūs varat palikt draugi, bet no partneriem Alfa sievietēm ir nepieciešama reāla klātbūtne.

9. Viņas nelaiž garām iespēju.

Darbs kopā internetā ir jauks, bet bezbailīgās Alfa sievietes zina, ka labākās iespējas var atrast tikai reālajā pasaulē. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc viņas labi zina visus klubus, krogus, muzejus un galerijas!

10. Viņas nedramatizē savu dzīvi.

Viņas ir patiesas savā uzvedībā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017