Ārsts: ”Pildīt katru dienu! Labāk par zālēm palīdzēs šī nezināmā austrumu ... ”

Advertisement
Advertisement

Dažreiz pienāk brīdis, kad nezini, ko darīt tālāk un kā vispār turpināt dzīvot šo dzīvi. Tu saproti, ka vajag kaut ko mainīt, bet nezini ko un ka. Pienāk tas laiks, kad tu sāc meklēt gudrus padomus. Bet kur ir vairāk gudrības, kā austrumu zinātnē?

Raksta turpinājums - lapa #1
Austrumu medicīnas padomi vienmēr ir vienkārši, bet tajā pat laikā pilni ar gudrību. Tajā ir atbilde uz jautājumu, kā uzlabot ķermeņa un dvēseles stāvokli.
1. Smaidi

Tik bieži, cik bieži tas ir iespējams. Kad tev nav spēka un liekas, ka iemesla arī nav, lai smaidītu, vienkārši paskaties uz apkārtējo pasauli. Tā ir brīnišķīga un pilna ar skaisto, vienkārši vajag tajā ieskatīties.

Smaids - labākais līdzeklis pret visām problēmām un slimībām. Kad cilvēks bēdājas vai nervozē, viņa orgāni sāk izdalīt indes, kā ziņo austrumu medicīna. Bet kad cilvēks smaida, priecājas par apkārtējo pasauli, tad organisms pats sevi dziedina. Ir grūti saglabāt iekšēju mieru, kad dzīvē ir nestabilitāte, bet šeit svarīgi ir izstrādāt pareizu skatu uz lietām.

Pastāvīgie stresi, neveiksmes spiež cilvēku. Ar šo spiedienu, kaut kas ir jādara. Austrumu gudrinieki iesaka neko nedarīt. Vienīgais, ko vajadzētu, - neļaut problēmai tevi apsēst. Tādēļ uz pasauli ir jāskatās ar smaidu. Pateicoties tam dzīve mainās uz labo pusi. Ielaid savā dvēselē mīlestību un mieru, smaidi pēc iespējas biežāk, tad arī visas tavas problēmas pārstās tevi mocīt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Vakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 Aizvakar 17:55ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017