Ārsts: ”Pildīt katru dienu! Labāk par zālēm palīdzēs šī nezināmā austrumu ... ”

Advertisement
Advertisement

Dažreiz pienāk brīdis, kad nezini, ko darīt tālāk un kā vispār turpināt dzīvot šo dzīvi. Tu saproti, ka vajag kaut ko mainīt, bet nezini ko un ka. Pienāk tas laiks, kad tu sāc meklēt gudrus padomus. Bet kur ir vairāk gudrības, kā austrumu zinātnē?

Raksta turpinājums - lapa #1
Austrumu medicīnas padomi vienmēr ir vienkārši, bet tajā pat laikā pilni ar gudrību. Tajā ir atbilde uz jautājumu, kā uzlabot ķermeņa un dvēseles stāvokli.
1. Smaidi

Tik bieži, cik bieži tas ir iespējams. Kad tev nav spēka un liekas, ka iemesla arī nav, lai smaidītu, vienkārši paskaties uz apkārtējo pasauli. Tā ir brīnišķīga un pilna ar skaisto, vienkārši vajag tajā ieskatīties.

Smaids - labākais līdzeklis pret visām problēmām un slimībām. Kad cilvēks bēdājas vai nervozē, viņa orgāni sāk izdalīt indes, kā ziņo austrumu medicīna. Bet kad cilvēks smaida, priecājas par apkārtējo pasauli, tad organisms pats sevi dziedina. Ir grūti saglabāt iekšēju mieru, kad dzīvē ir nestabilitāte, bet šeit svarīgi ir izstrādāt pareizu skatu uz lietām.

Pastāvīgie stresi, neveiksmes spiež cilvēku. Ar šo spiedienu, kaut kas ir jādara. Austrumu gudrinieki iesaka neko nedarīt. Vienīgais, ko vajadzētu, - neļaut problēmai tevi apsēst. Tādēļ uz pasauli ir jāskatās ar smaidu. Pateicoties tam dzīve mainās uz labo pusi. Ielaid savā dvēselē mīlestību un mieru, smaidi pēc iespējas biežāk, tad arī visas tavas problēmas pārstās tevi mocīt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Šodien 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Vakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017