Atbildes uz visiem jautājumiem no sazvērestības teorijas atbalstītājiem! Vai tiešām mēs esam...

Advertisement
Advertisement

Visas vēstures garumā cilvēki cenšās atrast atbildes uz dzīves jautājumiem. Īpaši mūs uztrauc, vai viss pasaulē ir nejauši, vai mūs vada nezināms spēks. Daudzi domā, ka valdības slēpj īsto patiesību, bet kurš aiz tā stāv – mēs nekad neuzzināsim. No šejienes sākās tā saucamā sazvērestības teorija, kuras piekritēji ir pārliecināti par to, ka nabadzība, kari, terorisms un citas nelaimes ir kaut kādu personību slepenas sazvērestības sekas parastu cilvēku iznīcināšanai.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs nolēmām šajā jautājumā tikt skaidrībā un piedāvāt tavai uzmanībai vispasaules sazvērestības teorijas dažas domas. Jo tajā nav nekā slikta – sazvērestības tiešām bija, ir un būs, bet iedomas par to eksistēšanu vēl nav pamats uzskatīt šādu viedokli par patiesību un vainot citus savās personīgajās nelaimēs.
Vispasaules sazvērestība

Vispasaules sazvērestības teorijas centrā atrodas Slepenā Biedrība. Tās sastāvā tiek iekļauti gan valsts pirmās amatpersonas, gan paši bagātākie cilvēki, gan masoni, un pat atsevišķas nācijas. Tādas biedrības galvenās īpatnības ir globalitāte, slepenība, visvarenība un , protams, ļauni nodomi.

Tie ir it kā leļļu vadītāji, bet mēs viņu rokās esam marionetes, ar kuru palīdzību viņi sasniedz savus mērķus. Jā, katru gadu notiek pasaules ietekmīgāko cilvēku saiets, bet, tomēr, uzkraut viņiem vainu par visām bēdām, mēs neuzdrošināmies.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019