Bagātākās un veiksmīgākās Zodiaka zīmes. Vai Jūs esat starp tām?

Advertisement
Advertisement

Astrologi apgalvo, ka cilvēka finansiālā labklājība pilnībā atkarīga no zvaigžņu izvietojuma. Uzzināsim, kura Zodiaka zīme ir atzīta par visbagātāko un veiksmīgāko naudas pelnīšanas ziņā. Reitingu mēs sāksim no beigām.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
12. vieta — Strēlnieks

Pati pēdējā vieta sarakstā ir Strēlniekam. Un ne vienmēr tāpēc, ka viņam nav naudas. Nauda viņam parasti ir, un lielas summas. Bet, lai cik Strēlnieks nenopelnītu, viņam vienalga ir maz. Viņš nevar samierināties, ka kāds ir bagātāks par viņu. Tas taču ir netaisnīgi! Ja arī Strēlnieks ieņems piekto vietu Forbes sarakstā, viņš uzskatīs sevi par nabadzīgu. Piektais sarakstā taču nav pirmais!

11. vieta — Ūdensvīrs

Ūdensvīri nekad necenšas nopelnīt daudz naudas, tāpēc viņiem tās nav. Kāpēc Ūdensvīram ir vajadzīga nauda? Lai trīcētu par katru santīmu? Tas nav par viņu. Ūdensvīrs vienmēr paļaujas uz likteni, un ja gribam būt godīgi, tas tas viņu nekad nav pievīlis. Blakus Ūdensvīram ir kāds, kurš ir gatavs nodrošināt mūsu sapņotāju ar nepieciešamo komfortu un pat greznu dzīvi.

10. vieta — Zivis

Zivis atrodas 10 vietā vienkārša iemesla dēļ. Viņas vispār nemāk pelnīt. Dzīve regulāri viņām sagādā dažādus ”garšīgus” variantus, bet Zivis tos а) tos neredz, b) bezjēdzīgi iztērē nopelnīto. Zivis dod priekšroku dārgām un ne vienmēr vajadzīgām lietām, nedomājot par to, vai atliks līdzekļi, lai nopirktu ”barību”. Protams, iztikai viņas vienmēr nopelnīs, bet ne vairāk.
9. vieta — Svari

Svari nicina naudu. Viņi ir pārliecināti, ka nekas jauks no šīm skaistajiem papīreļiem nevar sanākt. Un pelnīt tos - tas ir tik pazemojoši! Pie tam, Svari dievina greznu dzīvi, lai gan paši par to klusē. Apkārtējiem viņi apgalvo, ka īsts mākslinieks ir izsalcis, bet pateicīgie pielūdzēji var dāvināt viņam mazas dāvaniņas. Piemēram, dzīvoklīti, mašīnīti...

8. vieta — Dvīņi

Paradokss, ka Dvīņi ir profesionāļi naudas pelnīšanas ziņā, bet ne tās saglabāšanā. Uzreiz, kā viņu rokās nonāk kāda naudas summa, Dvīņi domā, kur to var iztērēt. Citādi viss var gadīties! Šajā teicienā ”Citādi viss var gadīties” ietilpst - revolūcija, krīze, apokalipse, un viss kas cits. Ar Jums tas nenotiks, bet ar Dvīņiem - noteikti.

7. vieta — Vērsis

Vērši nemīl izrādīt savu mantisko stāvokli. Viņi cenšas, bet ļaunā pasaule neļauj to izdarīt. Interesanti, ka Vēršiem nauda ir, bet tās pietiek tikai komfortablai dzīvei un ne vairāk. Lai kā Vērsis censtos, liekas naudas viņam nav.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019