Bībeliskie fakti, par kuriem baznīca noklusē.

Advertisement
Advertisement

Bībele – visu kristiešu galvenā svētā grāmata. Un praktiski katram ticīgam cilvēkam tā ir mājās. Bet vai to mēs lasām? Bet, ja mēs pateiksim, ka ir vispār pieņemtas lietas, kuras atbalsta baznīca, bet kuras nesader ar Bībeli vai to tajā nav? Ja neticat – pārbaudiet paši!

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Nekur nav rakstīts, ka Ādams un Ieva noēda tieši ābolu.

Тrešā nodaļa Vecajā derībā vien norāda uz to, ka tas bija augļu koks. Bet ne fakts, ka tā bija ābele!

2. Jēzum bija brāļi.

Tas nav ateistu zinātnieku apgalvojums, bet citāts no Evaņģēlija, kas norāda uz šo faktu! Jāņa evaņģēlijā tiek 7 reizes pieminēti Jēzus brāļi. Konstantinopoles Padome 553. gadā apstiprināja Jaunavas Marijas šķīstības dogmu, bet tas nav nekur pieminēts Evaņģēlijā. Tajos laikos, ja nebija bērnu vispār vai bija tikai viens bērns, tas bija izņēmums likumos.

3. Neeksistē 7 nāves grēki.

Lepnums, skaudība, dusmas, slinkums, alkatība, negausība, iekāre tika pieņemti daudzus gadsimtus pēc Jēzus. Bībelē tas netiek pieminēts, bet Jēzus piemin, ka ir divi galvenie baušļi: ‘Iemīli Dievu To Kungu ar visu savu miesu, garu un prātu’ un ‘Iemīli savu tuvāko kā sevi pašu’. Tiešām, ievērojot šos divus baušļus, pārējie 8 tiek ievēroti kopā ar tiem.
4. Neviens nav norādījis, ka gudrajiem bija trīs.

Matveja evaņģēlijā norādīts: ‘gudrie no austrumiem’ ,‘gudrie’. Jēzus saņēma trīs dāvanas, tas ir, zeltu, vīraku un mirres, bet tas ir dāvanu skaita norādījums nevis gudro.

5. Šķīstītava neeksistē.

Bībelē nekur nav norādes uz šo vietu. Katoļu mācība par šķīstītavu pirmo reizi tika prezentēta 1274. gadā Lionas katedrālē.

6. Bībelē bērnus nekristī, tikai pieaugušos.

Pats Jēzus tika kristīts 30 gados. Marka evaņģēlijā skaidri uzrakstīts: ‘Kas ticēs un kristīsies – tas tiks izglābts’. Tādā veidā cilvēkam vispirms ir jānotic, bet pēc tam tikai jākristās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017