Burve paskaidroja, kādēļ nedrīkst žēloties par dzīvi. Tikai viens sens rituāls palīdzēs izkļūt...

Advertisement
Advertisement

Ir viens drošs veids, kā kļūt laimīgākam! Viena mana draudzene agrāk bieži vien devās pēc padoma pie zīlnieces. Grūtās dzīves situācijās viņa nespēja pati pieņemt lēmumu, bet sveša cilvēka norādījumi brīnumainā kārtā atbalstīja un palīdzēja viņai. Dīvaina rakstura īpatnība, bet mēs visi esam dažādi...

Raksta turpinājums - lapa #1
Vienā seansa laikā zīlniece - gaišreģe pajautāja Dašai (tā sauc draudzeni): ”Kad tu pēdējo reizi veici pateicības rituālu? Kad tu pēdējo reizi pateicies par visu, kas tev ir? Jo vairāk tu žēlojies, jo vairāk dzīves enerģijas tev aiziet. Pārtrauc to darīt, un tu redzēsi, ka sāksies laimīgas dienas”.

Daša apjuka. Tad zīlniece teica:” Izvēlies vienu stundu tuvākā svētdienā, lai pateiktos. Pieraksti visu, par ko tu patiesi vari pateikt ”paldies” uz papīra lapas. Tā ir ļoti spēcīga maģiska pieredze! No pateicības dzimst jauna dzīve, jauns liktenis. Ja veikt rituālu katru nedēļu, var kļūt par laimīgu cilvēku un nonākt pie vēlamā mērķa ļoti drīz”.

Sākot ar pateicības praksi, var izmainīt savu dzīvi uz labāku pusi ļoti ātri! Pateicības burvja spēks palīdzēs novērtēt katru nodzīvoto dzīves minūti.

Mēs palūdzām Larisu Parfentjevu, kura ir sarakstījusi ”100 veidi, kā izmainīt dzīvi” izvēlēties 10 veidus no savas grāmatas. Piedāvājam iepazīties un uzreiz sākt izmantot! Katrs dzīvs radījums ir pelnījis būt laimīgs.
KĀ DZĪVOT LAIMĪGI

10 veidi, kā izmainīt savu dzīvi

1. Sāc darīt kaut ko radošu.
Mūsu smadzenes vienmēr, vienlaicīgi tiecas pēc diviem režīmiem - mieru un radošumu. Visbiežāk uzvar miers, tieši tādēļ mēs jūtamies nelaimīgi. Pats labākais veids, kā izmainīt savu dzīvi - sākt kaut ko radošu darīt!

Sāc zīmēt, saceri dzejoli, par to, kā satiki savu labāko draugu, uztaisi ikebanu, nopērc nomierinošo krāsojamo grāmatu pieaugušajiem un izkrāso to.

Man šķiet, ka radošums ir organisma bāzes prasība. Māksla dzīvot laimīgi nozīmē pastāvīgu nodarbošanos ar mākslu! Atrodi veidu kā noķert zilo putnu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:53Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017