Cilvēka dzīves septiņgadu cikli

Advertisement
Advertisement

Ļoti interesanta informācija

 

Cilvēka dzīve ir cikliska un tā ir saistīta ar ciparu septiņi. Katrs septiņgadu cikls beidzas ar noteiktu krīzi, lūzuma punktu, situāciju, kura obligāti radīs noteiktus zaudējumus: fiziskus, intelektuālus, emocionālus un citus. Šis lūzuma moments ir pāreja uz nākamo ciklu. Visas dzīves laikā cilvēks pārdzīvo noteiktu septiņgadu ciklu skaitu, kuri atšķiras pēc sava raksturojuma.

Raksta turpinājums - lapa #1
No 0 līdz 7 gadiem

Spēcīga saikne ar māti. Horizontāla pasaules iepazīšana. Jūtu rašanās. Mātes smarža, mātes piens, mātes balss, mātes siltums, mātes skūpsti ir pirmās sajūtas. Periods, kā likums, beidzas ar izšķilšanos no mātes mīlestības kūniņas un ar mazāk vai vairāk aukstās pārējās pasaules atklāšanu.

No 7 līdz 14 gadiem

Spēcīga saikne ar tēvu. Vertikālā pasaules iepazīšana. Personības veidošanās. Tēvs kļūst par jaunu izņēmuma partneru, sabiedroto pasaules atklāšanā ārpus ģimenes kūniņas. Tēvs paplašina ģimenes aizsargkūniņu. Tēvs kļūst par orientieri. Māte bija mīļota, tēvam jābūt dievinātam.

No 14 līdz 21 gadam

Sacelšanās pret sabiedrību. Matērijas iepazīšana. Intelekta veidošana. Tā ir pusaudžu vecuma krīze. Rodas vēlēšanās mainīt pasauli un sagraut pastāvošās struktūras. Jaunatne uzbrūk ģimenes kūniņai, pēc tam sabiedrībai kopumā.
Pusaudzi valdzina viss, kas ‘saceļas’ – skaļa mūzika, romantiskas attiecības, tiekšanās pēc neatkarības, bēgšana, saistība ar marginālām jauniešu grupām, anarhistiskas vērtības, sistemātiska veco vērtību noliegšana. Periods beidzas ar iziešanu no ģimenes kūniņas.
No 21 līdz 28 gadiem

Iestāšanās sabiedrībā. Stabilizācija pēc sacelšanās. Ciešot neveiksmi ar pasaules graušanu, integrējas tajā, vēloties vispirms būt labākiem nekā iepriekšējā paaudze. Interesantāka darba nekā vecākiem meklējumi. Interesantākas vietas dzīvē nekā vecākiem meklējumi. Mēģinājums izveidot laimīgāku pāri nekā vecākiem. Partnera izvēle un ģimenes pavarda izveidošana. Savas kūniņas izveidošana. Periods parasti beidzas ar laulību. No šī brīža cilvēks ir izpildījis savu misiju un pabeidzis pirmo aizsargkūniņu.

PIRMĀ KVADRĀTA BEIGAS 4×7 GADI.

Pēc pirmā kvadrāta, kurš noslēdzas ar savas kūniņas izveidošanu, cilvēks nokļūst otrā septiņgadu cikla sērijā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 13:43ANCE
Tātad: glāze sāļā ūdens pusstundu pirms brokastīm, tad 2,5 st. neko, tad atkal glāze ūdens, tad pusdienas, tad atkal 2,5 st. neko, tad atkal glāze ūdens u.tt.? Interesanti, nu dien......
0 1 18:27 19.07EMA
NAV KO ĒST NU KO
0 0 11:23 18.07Tu
Nelasiet šī 150 kilogramīgā cilvēka komentārus.... :)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017