Cilvēks, kas nepārtraukti sūdzas un čīkst, atņem tavu vitālo enerģiju!

Advertisement
Advertisement

Spēja parādīt līdzjūtību un empātiju tiek uzskatīta par pozitīvām īpašībām. Bet ir svarīgi to pareizi izmantot. Ja pēc sarunas ar kādu citu cilvēku jūs jūtaties izsmelti, tad jums ir jādomā par to, kā mainīt savu uzvedību.


Mūsu dzīvē ir daudz problēmu. Protams, tās ir arī ar mūsu radiniekiem un draugiem, un mums bieži vien ir jāuzklausa arī viņu sūdzības par kaut ko. No vienas puses, dabiski, ka cilvēki vēlas kaut kā mazināt spriedzi, un mēs tiem palīdzam. No otras puses - pastāvīga citu cilvēku sūdzību uzklausīšana paņem mūsu enerģiju.

Raksta turpinājums - lapa #1
Negatīva cilvēka ietekme

Daži cilvēki runā par savām problēmām, lai saņemtu atbalstu un padomu. Bet citi – lai atdotu savu negatīvo citam. Jāiemācās tādus atšķirt.

Varbūt cilvēki, kas pieder otrajai kategorijai, jūs sauks par nejūtīgu egoistu, kad jūs atteiksieties staigāt viņu pavadā. Varbūt viņi mēģinās iedvest jums vainas sajūtas vai ko citu nepatīkamu. Tas nav briesmīgi. Kompensācija būs enerģijas pieplūdums un pašcieņas izjūta, pēc atteikšanās no šiem kontaktiem.
Kāpēc nevajag uzklausīt šādas sūdzības?

Jo tas, kurš tikai sūdzas, neko nedara, lai mainītu savu dzīvi. Viņš ir pieradis pie aizvainotā lomas. Tas ir viņa psihotips, viņa pasaules uzskats.

Tu klausies viņu, bet kā tu palīdzēsi? Nekā. Viņam nav vajadzīga palīdzība, viņam vajag runāt. Sarunai bez mērķa nav jēgas.

Sūdzoties, viņš zemapziņā neapzināti, un dažreiz apzināti noņem no sevis vainu par savu neveiksmi. Ar šādiem cilvēkiem būtu jāstrādā speciālistiem, kuri zina, kā ietekmēt domāšanas veidu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017