Cilvēku vājās puses pēc Zodiaka zīmēm

Advertisement
Advertisement

Kāpēc daži cilvēki dzer tikai reizēm un kompānijās, bet citi bez graķīša nevar iztikt pat vienu dienu? Iespējams, atbilde slēpjas astroloģijā!


Dažas atkarības ir tīrie sīkumi, bet citas var kļūt par nopietnām problēmām, kuras nevar atrisināt bez palīdzības no malas. Tas nenozīmē, ka atkarība padara jūs par sliktu cilvēku. Iespējams, tavs personības tips veicina paradumu rašanos vai arī tava psihe tādā veidā cenšas tikt galā ar stresu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Cilvēciskās kaislības

Lūk, tās cilvēka vājības un netikumi saskaņā ar viņa Zodiaka zīmi, kurām visgrūtāk pretoties.
Zodiaka zīmju atkarības

1. Zivis: eskeipisms

Zivis ietekmē sapņainā planēta Neptūns. Zivis ir noslēgtas, bet tajā pašā laikā ļoti atsaucīgas. Šī ūdenszīme ir pakļauta dziļai empātijai pret citiem cilvēkiem. Zivis ātri izsmeļ savas emocijas un tāpēc cenšas ”noiet dibenā”.

Šīs zīmes pārstāvji cieš no savas empātijas un meklē vismaz pagaidu aizmiršanos, aizbēg no realitātes. Piemēram, kāpēc bieži vienas Zivis grib daudz gulēt, kamēr citas ļaunprātīgi izmanto alkoholu.
2. Ūdensvīrs: lasīšana

Mainīgais un neparedzamais Urāns Ūdensvīriem liek visu laiku alkt pēc informācijas. Šīs zīmes pārstāvji dievina pētīt visu, burtiski kļūstot atkarīgi no zināšanām. Ūdensvīri – nepārtraukti ģenerē idejas un nav piesātināmi vēstures un zinātņu izpētē. Viņiem ir normāli turēt atvērtas desmitiem pārlūka cilnes un vienlaicīgi lasīt vairākas grāmatas.
3. Mežāzis: darbs

Mežāzis atrodas Saturna - planētas, kas ietver disciplīnu, atbildību un uzticību savam darbam, aizgādībā. Kas tur slikts, tu jautāsi? Tas, ka Mežāži bieži vien no mīlestības pret darbu kļūst par darbaholiķiem. Viņiem vajadzētu atcerēties, ka visumā nav iespējams sasniegt pilnību un regulāra atpūta nekādā veidā nekaitēs viņu ambīcijām!
4. Strēlnieks: ceļojumi

Viltīgais Jupiters kūda dzīvespriecīgo Strēlnieku uz ilgiem ceļojumiem. Mūžīgā tiekšanās uz labāku dzīvi un ceļošanu Strēlniekiem ir tikpat svarīgi kā gaiss. Pastāvīgs filozofiskais bads neļauj Strēlniekam iesakņoties vienā vietā.

Strēlnieks bieži rezervē ceļojumus, kurus nevar atļauties. Tajā pašā laikā viņam ļoti patīk būt neatkarīgam, tāpēc pat nemēģiniet viņu mierināt, ja viņš nav gatavs. Ja tāda nekaitīga atkarība kā ceļojumi sāk kaitēt personai, tad tā jau ir problēma.
5. Skorpions: televīzija

Skorpioniem patīk vērot kāda cita dzīvi un izjūt tieksmi uz visu noslēpumaino un drūmo. Pār Skorpioniem valda Plutons, kas iemieso elli, esības tumšo pusi.

Tādēļ šīs zīmes pārstāvji tā interesējas par realitātes šoviem, skandāliem un zvaigžņu intrigām, emociju vētru uz ekrāna un cilvēka psihes izpēti. Starp Skorpioniem visbiežāk sastopami fani filmām pieaugušajiem un mīļotāji skatīties uz kailiem cilvēkiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019