“Dāmiņ, ja tavs vīrs satiks mani, tad viņš paliks ar mani uz visiem laikiem! Un es nemaz nejokoju!”

Advertisement
Advertisement

Dzīve ir pilna ar nesaprotamām lietām. Īpašu mīklu mums rada attiecības starp vīrieti un sievieti. Man vienmēr ir interesējis, kāpēc vīrieši dod priekšroku tām vai citām sievietēm: ar vienām satiekas, ar citām dibina ģimenes, bet pie trešām no tās pašas ģimenes aiziet. Un tas nekādā ziņā nav vīriešu daba. Vieni laulību iztur, kamēr kāds no laulātajiem nenomirst, bet citas sairst jau pēc gada.

Raksta turpinājums - lapa #1
Apbrīnojamākais ir tas, ka sievietes, pie kurām aiziet vīrieši, neizceļas ar īpašu skaistumu, māku atbalstīt vai saimnieciskumu. Vai, otrādi, ir varianti labāki par sievām, bet vīrieši tik un tā viņām ir uzticīgi. Reiz mēs ieraudzījām vienas sievietes ierakstu, kas uzspridzināja Internetu – atklātu atbildi uz interesējošu jautājumu. Viņas vārdu mēs paturēsim noslēpumā.
Kā savaldzināt vīrieti

“Es smejos un dusmojos vienlaicīgi, kad kāda dāmiņa sāk man žēloties par savu neizdevušos vīru. Pēc šo sirsnīgo sarunu motīviem es tad nolēmu uzrakstīt to, kas sakrājies galvā. Personīgi es dodu priekšroku dzīvot pašai un neveidot pārāk ilgstošas attiecības. Vienkārši man nav tādas vajadzības. Kad es vēlos sev blakus vīrieti, viņš man parādās. Un es dzirdu no šiem pašiem vīriešiem, kāpēc viņi neaiziet no sievām.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Vakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 Aizvakar 17:55ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017